سپيدرود رشت 3 - كاراي شيراز 2؛سهیل حق شناس ۰۱۶

در چارچوب مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر کارای شیراز به برتری رسید.

شمال ما: در این مسابقه که عصر یکشنبه برگزار شد، تیم فوتبال سپیدرود رشت موفق شد در یک دیدار نزدیک، با نتیجه سه بر دو برابر تیم فوتبال کارای شیراز به برتری دست یابد .

به گزارش خبرنگار ایرنا، این مسابقه از هفته دوم دور برگشت مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی رشت و در حضور حدود پنج هزار تماشاگر برگزار شد .
این بازی با حملات تیم فوتبال سپیدرود رشت آغاز شد اما این تیم کارای شیراز بود که به گل برتری دست یافت و سهیل نیک نام بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه ۱۵ اولین گل تیمش را به ثمر برساند .
پس از به ثمر رسیدن این گل، تیم فوتبال سپیدرود رشت برشدت حملات خود افزود تا اینکه در دقیقه ۳۰ حامد حاجتی بازیکن این تیم موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند تا نیمه اول با نتیجه یک بر یک خاتمه یابد.
در نیمه دوم باز این تیم کارای شیراز بود که به گل رسید و مرتضی سنجانکی موفق شد در دقیقه ۶۴ دومین گل تیمش را به ثمر برساند اما این پایان کار نبود چون تیم سپیدرود رشت در دقایق تلف شده این بازی دو گل به ثمر رساند .
سهیل حق شناس مهاجم تیم فوتبال سپبدرود رشت موفق شد در دقایق ۹۱ و ۹۲ دو گل به ثمر برساند تا در نهایت تیم فوتبال سپیدرود رشت با نتیجه سه بر دو در این مسابقه به پیروزی برسد .
قضاوت این مسابقه را داود محرابی با کمک های محمد شاکر و مسلم رحیم خانی بر عهده داشتند که در جریان این دیدار ، علی محمد چراغی از تیم کارای شیراز و میعاد یزدانی از تیم سپیدرود رشت کارت زرد دریافت کردند و وحید نورمحمدی بازیکن تیم کارای شیراز نیز در دقیقه ۹۰ به دلیل دریافت کارت قرمز اخراج شد.
تیم فوتبال سپیدرود رشت پیش از برگزاری این مسابقه، با کسب ۱۱ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم بادران تهران در مکان دوم جدول رده بندی گروه خود قرار داشت و با پیروزی در این دیدار همچنان یکی از تیم های صدرجدولی باقی ماند .
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و کارای شیراز در مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در گروه دوم با تیم های فوتبال نفت و گاز گچساران، کیمیافرآیند و بادران تهران و شهرداری بندرعباس هم گروه هستند.
مرحله نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم کشور با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می شود که تیم های حاضر به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر هر گروه ، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کند و برنده تیم های دوم نیز جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را دریافت می کند .

.

photo_2016-04-24_17-47-21

.

photo_2016-04-24_17-47-23

.

photo_2016-04-24_17-47-18

.

photo_2016-04-24_17-47-16

.

photo_2016-04-24_17-47-28

.

photo_2016-04-24_17-47-13


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *