شمال ما: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: با توجه به بارش باران، جاده های استان لغزنده است از این رو ، رانندگان باید با احتیاط و رعایت کامل مقررات در محورها تردد کنند.

سرهنگ مهیار رستگار عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون در محورهای اسالم – خلخال و آستارا – اردبیل بارش خفیف برف را داریم اما با وجود بارش ها، تمامی محورهای استان باز و تردد در آنها عادی و روان است.
وی با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی هموطنان، به رانندگان توصیه کرد که سرعت مطمئنه را رعایت و با آمادگی کامل و تجهیزات مورد نیاز در جاده ها تردد کنند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان به تصادفات اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در ۴۸ ساعت گذشته تصادف منجر به فوت نداشته ایم.
نزدیک به یک هزار نفر در حوزه پلیس راه گیلان در قالب ۱۷۰ تیم از روز گذشته (بیست و پنجم اسفندماه) سازماندهی شده اند و تا شانزدهم فروردین ماه در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند.
علاوه بر ۱۲ پاسگاه ثابت در محورهای مواصلاتی استان، ۱۰ پاسگاه دیگر نیز به این تعداد اضافه شده تا با استقرار در نقاط حادثه خیز، مانع از بروز حوادث برای مسافران و گردشگران نوروزی شوند.
همچنین حدود یک هزار نفر پلیس یار، آموزش دیده و سازماندهی شده اند که با عنوان پلیس افتخاری و راهوران محله در خدمت مردم و مسافران هستند.
اداره کل هواشناسی گیلان، آسمان امروز استان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (گاهی شدید)، ارتفاعات بارش برف عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان را ابری و مه آلود، بارندگی متناوب، وزش باد، ارتفاعات بارش برف، اواخر وقت کاهش ناپایداری پیش بینی کرده است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *