تغییر در مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشتمحمد حسن پور ۰۱۱

شمال ما: با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محمد حسن پور جایگزین رضا ثقتی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با حکم فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، محمد حسن پور به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: امید است با توکل به ایزد منان و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سال همدلی و همزبانی ضمن هماهنگی با مقامات محلی و همچنین با استفاده از تجربیات و توان همکاران آن اداره در انجام امور محوله و تحقق اهداف سازمانی و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی و ارزش های ملی و محلی و ایجاد بستر لازم برای فعالیت هنرمندان و فرهیختگان منطقه موفق و موید باشید.

آیین معارفه و تکریم روسای جدید و قبلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت، ساعت ۱۱ صبح سه شنبه ۳۰ تیر ۹۴ با حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.

محمد حسن پور متولد ۱۳۵۲ لنگرود و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی می باشد.

معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود و سرپرستی اداره رشت در رزومه وی به چشم میخورد.

شایان ذکر است؛ پیش از این رضا ثقتی به مدت چهار سال سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت را برعهده داشت.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *