مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان خبر داد:امیر محمدپور 018

شمال ما: دبیر استانی ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان گفت: ثبت‌نام اینترنتی ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی از امروز در گیلان آغاز شده است.

 

به گزارش فارس، امیر محمدپور پیش از ظهر امروز در جریان آغاز ثبت‌نام اینترنتی جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان اظهار کرد: امکان ثبت‌نام اینترنتی برای شرکت در جشنواره مذکور در پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فراهم شده است.

وی به استقبال بسیار خوب علاقمندان به منظور شرکت در ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان اشاره کرد و افزود: از امروز ثبت‌نام اینترنتی برای شرکت در مسابقه مذکور در پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان به نشانی اینترنتی www.gilanpl.ir فعال شده است و تمام علاقمندان به شرکت در مسابقه می‌توانند در جشنواره ثبت‌نام کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان با بیان اینکه زمان ثبت‌نام در جشنواره کتابخوانی رضوی تا بیستم تیر ماه امسال است، تصریح کرد: «دوست مهربان کبوترها» نوشته مجید محمدی از انتشارات بوستان کتاب ویژه کودکان ۱۱ سال، «اعترافات غلامان» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ویژه نوجوانان تا ۱۷سال و «امام علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)» نوشته بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس‌ رضوی از انتشارات بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برای جوانان و بزرگسالان، عنوان کتاب‌های ارائه شده برای شرکت در جشنواره است.

محمدپور، ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی را از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه‌(س) خواند و بیان کرد: جشنواره مذکور همزمان با دهه کرامت با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با امام رضا(ع) و شناسایی، معرفی و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی مرتبط با فرهنگ رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: علاقمندان برای شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی گیلان با تهیه منابع، به صورت مکتوب در این مسابقه شرکت کنند.

۱۰ مردادماه امسال همزمان با دهه کرامت مراسم اختتامیه ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای جوایز به برندگان این مسابقه بزرگ برگزار می‌شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *