شمال ما: سیدمهدی رحمتی پنج‌شنبه با یک تیپ جدید در تمرین استقلال حاضر شد.

 

به گزارش افکارخبر، رحمتی لباس گرمکنی پوشیده بود که به لباس خلبان‌های هواپیمای جنگنده و تکاورها شباهت داشت… انگار کاپیتان استقلال این لباس را جدیداً کادو گرفته و خواسته با پوشیدن این گرمکن، دل شخصی که به او هدیه داده را شاد کند. تیپ جدید رحمتی با واکنش جالب همبازیانش همراه بود.

وقتی کاپیتان استقلال با این گرمکن از اتومبیل خود پیاده شد و به سمت آبی‌پوشان رفت، بازیکنان استقلال درباره لباس رحمتی حرف می‌زدند. یکی می‌گفت مهدی خلبان شده و دیگری در جواب ادعا می‌کرد این لباس خلبانی نیست و تکاوری است. کاپیتان هم به شوخی گفت دعوا نکنید بابا، هم خلبان‌ها می‌پوشند، هم تکاورها، هم من!

 

 

در روزی که کاپیتان با تیپ جدید به تمرین رفت، استقلال با اکسین البرز که مدیر فنی‌اش فیروز کریمی و سرمربی‌اش علی لطیفی و مدیرعاملش اسماعیل حیدرپور است… همکارمان هم که شاهد این صحنه‌ها بود، موقع خوش و بش با رحمتی از او پرسید لباس رزم پوشیدی که در این دیدار دوستانه بازی کنی؟! رحمتی جواب داد: «اتفاقاً برعکس، آمده‌ام تماشا و نمی‌خواهم بازی کنم.» اما در جریان این دیدار دوستانه وحید طالب‌لو آسیب دید و مهدی رحمتی به ناچار درون دروازه استقلال ایستاد…


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *