با درخشش گیل مردان؛فوتبال ساحلی ۹۱

شمال ما: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با درخشش گیلانیان قهرمان اولین دوره مسابقات جام قاره آسیا شد.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه در این خصوص گفت : در پایان نخستین دوره رقابتهای فوتبال ساحلی جام قاره آسیا که در کشور چین جریان داشت ، تیم ملی ایران با درخشش سه بازیکن گیلانی خود و همچنین سایر ملی پوشان قهرمان شد .
علیرضا وهابی در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، حسن عبداللهی ، فرید بلوک باشی و محمد احمدزاده سه ملی پوش گیلانی حاضر در این دوره از رقابتها بودند که به عنوان بازیکن ثابت در تیم ملی فوتبال ساحلی ایران حضور داشتند .
وی اظهار کرد : این سه بازیکن شایسته گیلانی در طول مسابقات فوتبال ساحلی جام قاره آسیا خوش درخشیدند و با به ثمر رساندن گلهای حساس و همچنین ارائه بازیهای درخشان ، قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را رقم زدند .
وی ادامه داد : تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با درخشش این سه بازیکن گیلانی و همچنین سایر ملی پوشان برابر تمامی حریفان خود به برتری دست یافتند و در دیدار نهایی نیز موفق شدند تیم ملی فوتبال ساحلی عمان را با نتیجه شش بر سه شکست دهد و مقام قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: در نخستین دوره از رقابتهای تورنمنت فوتبال ساحلی قاره آسیا ، هشت تیم برتر رده بندی این قاره حضور داشتند که در کشور چین با هم به رقابت پرداختند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *