رئیس هیات مشتزنی گیلان:بوکس ۹۱

شمال ما: تیم مشتزنی نوجوانان گیلان عنوان نایب قهرمانی کشور را کسب کرد .

 

رئیس هیات مشتزنی گیلان روز چهارشنبه گفت : در پایان هشتمین دوره رقابتهای مشتزنی قهرمانی نوجوانان کشور که در شهرستان بابل مازندران جریان داشت ، مشتزنان گیلانی موفق شدند عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص دهند .
امین قاسمی پور در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، تیم مشتزنی نوجوانان استان گیلان با درخشش خود در این دوره از رقابتها ، با کسب دو مدال طلا ، یک مدال نقره و دو مدال برنز و با ۲۴ امتیاز ، پس از تیم مازندران ۳۱ امتیازی که میزبان این مسابقات بود ، در مکان دوم قرار گرفت .
وی اظهار کرد : در جریان این دوره از رقابتها ، امیرحسین دولتی و شاهین عطایی دو مشتزن شایسته گیلانی موفق شدند تمامی حریفان خود را شکست دهند و مدال طلا و عنوان قهرمانی وزن خود را کسب کنند .
رئیس هیات مشتزنی استان گیلان ادامه داد : همچنین علی لطفی دیگر مشتزن گیلانی حاضر در رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور موفق شد مدال ارزشمند نقره را بر گردن بیاویزد و عنوان نایب قهرمانی وزن خود را کسب کند .
وی بیان کرد : علیرضا فیضی و امیرحسین بنی یعقوب نیز دیگر مشتزنان گیلانی بودند که با درخشش خود در رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور ، عنوان سوم و مدال برنز این مسابقات را کسب کردند .
امین قاسمی پور خاطرنشان کرد : در هشتمین دوره رقابتهای مشتزنی قهرمانی نوجوانان کشور ، ۲۴۹ مشتزن این رده سنی از استانهای مختلف کشور حضور داشتند که در شهرستان بابل استان مازندران با هم به رقابت پرداختند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *