مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان:فوتسال ۰۱۶

شمال ما: تیم فوتسال نوجوانان ماهان منجیل عنوان نایب قهرمانی رقابتهای نوجوانان کشور را کسب کرد.

 

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان عصر شنبه گفت : در جریان رقابتهای فوتسال قهرمانی نوجوانان کشور که در بروجرد جریان داشت ، تیم فوتسال ماهان منجیل نماینده گیلان در این دوره از رقابتها روی سکوی دوم کشور قرار گرفت .
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود : تیم فوتسال نوجوانان ماهان منجیل با درخشش در این دوره از رقابتها و غلبه برابر رقبای خود ، توانست به دیدار نهایی این دوره از مسابقات راه یاید .
وی اظهار کرد : در دیدار نهایی و پایانی مسابقات فوتسال قهرمانی نوجوانان کشور ، تیم ماهان منجیل رو در روی تیم قدرتمند انصار قم قرار گرفت و سرانجام با شکست در این بازی ، عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد .
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ادامه داد : تیم فوتسال نوجوانان ماهان منجیل با کسب عنوان نایب قهرمانی رقابتهای نوجونان کشور ، موفق شد جواز حضور به رقابتهای فوتسال لیگ برتر نوجوانان ایران را کسب کند .
علیپور خاطرنشان کرد : در رقابتهای فوتسال قهرمانی نوجونان کشور ، ۶۰ تیم از ۳۲ استان کشور حضور داشتند که به مدت یک هفته در سالن ورزشی ولایت شهرستان بروجرد با هم به رقابت پرداختند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *