در دیداری خیرخواهانه؛فوتبال ۹۱

شمال ما: در یک بازی دوستانه و خیرخواهانه فوتسال، تیم اصحاب رسانه گیلان برابر ملی پوشان و نخبگان ورزش این استان به برتری رسید.

 

به گزارش ایرنا، در این دیدار خیرخواهانه که شامگاه چهارشنبه در سالن ورزشی کارگران شهرستان رشت برگزار شد ، تیم فوتسال اصحاب رسانه استان گیلان با نتیجه پنج بر چهار برابر ملی پوشان و نخبگان ورزش استان گیلان به برتری رسید .
در این مسابقه که در حمایت از کودکان کار و خیابان استان گیلان برگزار شد ، تعدادی از مسئولان ادارات و نهادهای استانهای گیلان ، خیرین ، تعدادی از اعضای شواری اسلامی شهر رشت و یکی از نمایندگان مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند .
در جریان این مسابقه که با شعار ‘ آری به ورزش و تحصیل – نه به کار کودکان ‘ برگزار شد ، در تیم فوتسال ملی پوشان و نخبگان ورزش استان گیلان مسعود رهنما مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان و سرمربی اسبق تیم ملی کاراته ایران ، سعید و وحید حسنی پور ملی پوشان اسبق تیم ملی کاراته ایران ، سیدمصطفی رضازاده سرمربی اسبق تیم ملی کیک بوکسینگ ایران ، سید هادی طباطبایی دروازبان اسبق تیم ملی فوتبال ایران ، محمد رهبری ملی پوش گیلانی تیم شمشیربازی ، فردین معصومی کاپیتان اسبق تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و مربی فعلی تیم کشتی ساحلی ایران ، امین قاسمی پور ملی پوش گیلانی تیم مشتزنی ایران ، سید ایمان دلیل حیرتی رییس هیات دوچرخه سواری گیلان ، اصغر کاردوست ملی پوش تیم بسکتبال ایران و محمد تطهیری مقدم مربی تیم ملی فوتوالی ایران حضور داشتند .
اعضای تیم فوتسال اصحاب رسانه استان گیلان نیز که برای اولین بار تشکیل شده را ، خبرنگاران و ورزشی نویسان خبرگزاری ها ، روزنامه ها و صدا و سیمای مرکز استان گیلان تشکیل می دادند .
این بازی دوستانه توسط انجمن نخبگان و قهرمانان ملی ورزش گیلان که یکی از سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش این استان است و موسسه مردم نهاد آوای امید که اولین موسسه حامیان کودکان کار و خیابان است برگزار شد که عواید آن به کودکان کار و خیابان شناسایی شده استان گیلان تعلق گرفت .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *