حاشيه هاي ديدار تيم هاي داماش گيلان و فولاد يزد؛داماش ۰۹۴۳

شمال ما: تیم فوتبال داماش گیلان با تساوی برابر فولاد یزد وضعیت نامناسب تری در جدول رده بندی پیدا کرد و سقوطش از این مسابقات تا حدی مسجل شد.

 

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال داماش گیلان و فولاد یزد عصر دوشنبه در هفته سی و پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت و در حضور حدود پنج هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت .
البته کسب این تساوی پیامدهایی داشت که بیشتر حواشی این دیدار را رقم زد چون پس از سوت پایان مسابقه ، تماشاگران حاضر در ورزشگاه به شدت از نحوه بازی تیم خود و همچنین خطر سقوط این تیم از رقابت های لیگ دسته اول اعتراض کردند .
البته تیم فوتبال داماش گیلان هنوز شانس ماندن در رقابت های لیگ دسته اول را دارد که این تیم باید در سه دیدار باقیمانده خود به پیروزی برسد و رقبای این تیم نیز نتوانند در دیدارهای خود نتیجه لازم را کسب کنند که این امر تا حدی دور از انتظار است چون تیم داماش دو بازی خارج از خانه دارد که این امر کار این تیم را مشکل تر می کند .
تماشاگران و طرفداران تیم فوتبال داماش گیلان با تمامی ناملایماتی که در فصل جاری دیدند همچنان از این تیم حمایت کردند اما در پایان این مسابقه لب به اعتراض گشودند و همچنین به مسئولان ورزش این استان نیز اعتراض کردند .
البته تعدادی از تماشاگران نیز با لگد زدن به فنس دور ورزشگاه اعتراض خود را به نحوه بازی تیم داماش گیلان برابر فولاد یزد نشان دادند چون آنان معتقد بودند که تیم داماش خیلی بهتر می توانست بازی کند .
در جریان این مسابقه ، تیم فوتبال داماش گیلان در نیمه اول برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشت اما نتوانست دروازه تیم فولاد یزد را باز کند تا این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسد اما در نیمه دوم تیم داماش گیلان یک بازی کسل کننده را از خود به نمایش گذاشت و فقط از دقیقه ۸۵ حملات خود را شروع کرد که دیگر دیر بود .
در جریان این مسابقه و در چند صحنه ، بازیکنان ، کادر فنی و حتی تماشاگران نسبت به تصمیمات رضا عادل داور این مسابقه اعتراض داشتند که این اعتراض ها در دقایق پایانی و حتی پس از سوت پایان بازی از سوی تماشاگران شدت گرفت .
ماموران نیروی انتظامی نیز در ورزشگاه شهید عضدی رشت و همچنین در بیرون ورزشگاه حضور داشتند و تماشاگران را از ورزشگاه هدایت می کردند تا اتفاق خاصی پس از پابان این بازی رخ ندهد .
یکی از نکات جالب برگزای این مسابقه لیست بازیکنان دو تیم بود که در اختیار خبرنگاران قرار گرفت چون در این لیست شماره پیراهن ۱۰ بازیکن تیم فولاد یزد به اشتباه چاپ شده بود و یکی از بازیکنان ذخیره این تیم نیز بدون شماره بود .
البته چند خبرنگار به این اشتباه پی بردند که پس از دقایقی ، مسئولان برگزاری این دیدار لیست دیگری از بازیکنان دو تیم تهیه کردند و در اختیار خبرنگاران قرار دادند .
تا پایان هفته سی و چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم های فوتبال فولاد یزد و داماش گیلان با کسب ۳۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان های هیجدهم و نوزدم جدول رده بندی قرار داشتند .
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه های کشور جام آزادگان، ۲۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت پنج تیم انتهای جدول از رقابت های لیگ دسته اول سقوط می کنند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *