شمال ما: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از تقلبی بودن بیشتر تولیدات آبمیوه و آبلیمو خبر داد و اینکه در بسته بندی کالا های یاد شده از پروانه بهره برداری و برچسب استاندارد استفاده شده است.

 به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، محمد محمدی با اشاره به افزایش گزارش تخلف و بررسی های میدانی انجام شده از شرکت های تولید آبمیوه و مرکبات، گفت: برخی شرکت های تولید آبمیوه و آبلیمو که تعداد آن ها نیز رو به افزایش است با درج نام و تصویر میوه و مرکبات، کالای خود را به عنوان آبمیوه طبیعی عرضه می کنند؛ این در حالی است که مواد متشکله آن ها میوه یا مرکبات طبیعی نیست و حاوی فرآورده های شیمیایی است.

محمدی اظهار داشت: از آنجا که عبارت و تصویر مندرج در ظروف با محتوای آن مطابقت ندارد و از مصادیق آشکار تقلب به شمار می آید باید، فورا افراد خاطی شناسایی شوند و پرونده های تخلف، تنظیم و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شود.
وی اضافه کرد: با توجه به حساسیت موضوع و استقبال دستگاه های نظارتی، فردا پنجم مهرماه سال ،جلسه ای به منظور آسیب شناسی وضعیت موجود و ارایه راهکار و برنامه ریزی در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران برگزار خواهد شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *