رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت:شورای رشت 0104

شمال ما: رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر رشت گفت: توجه به مباحث سازنده و گفت و گو در این رابطه گام مهمی برای عمران و آبادانی شهر است.

 

به گزارش ایرنا، رضا رسولی عصر روز یکشنبه در یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: علاوه بر مباحث انتقادی، بایستی مباحث سازنده نیز بیان شود.
وی تصریح کرد: متاسفانه طی چند جلسه گذشته، مباحث انتقادی در صحن شورای اسلامی رشت آنقدر زیاد بود که موجب شد از رسالت معمول خود در شورا بازبمانیم که این نگران کننده است.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت اظهار کرد: البته قانون حقی را برای ما اعضای شورا قائل شده که بتوانیم در هر مرحله در رابطه با مباحث روز صحبت کنیم.
وی در ادامه توجه به مفاخر معاصر فرهنگ و ادب را بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: در کلانشهر رشت جایی زندگی می کنیم که بسیاری از این مفاخر فرهنگ، ادب و دانش را داریم.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت یادآور شد: جای خالی معرفی مفاخر در آن محدوده جغرافیایی که آثار ماندگاری گذاشته اند، خالی است که با ساخت المان ها و نصب آنها در مکان هایی از جمله پیاده راه فرهنگی می توان اقدام کرد.

* تاکید بر راه اندازی هر چه سریعتر شهربازی پارک قدس رشت
اسماعیل حاجی پور یکی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت بر ضرورت راه اندازی هر چه سریعتر شهربازی پارک قدس رشت تاکید کرد.
وی در رابطه با انتخاب سرمایه گذار برای راه اندازی این شهر بازی بیان کرد: شهربازی با پروژه آب های سطحی متفاوت است، کار شهر بازی کار تخصصی است و عشق می خواهد.
وی با بیان این که در پروژه شهربازی نباید به دنبال منافع مالی باشیم، اظهار کرد: بهترین و بالاترین منافع ما شادی و استفاده مردم است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *