مدیرکل بنیاد شهید گیلان:ابراهیم طاهرنژاد ۰۱۱

شمال ما: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران پایداری و مقاومت آزادگان را ستودنی خواند.

 

به گزارش فارس، ابراهیم طاهرنژاد عصر امروز در آیین تجلیل از مقام شامخ آزادگان این شهرستان در هتل تتیس، اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسؤولان استانی و شهرستانی هرگز آزادگان را فراموش نکرده‌اند.

وی افزود: مسؤولان همواره در تلاش هستند تا مسائل معیشتی و رفاهی آزادگان را برطرف کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه واژه اسارت در فرهنگ ایران اسلامی هیچ معنا و جایگاهی ندارد، گفت: نظام اسلامی تنها کشوری بوده که برای مقام شامخ شهدا، جانبازان و آزادگان ارزش و احترام ویژه‌ای قائل است.

وی بر لزوم حضور اقشار مختلف مردم بر سر سفره آزادگان تأکید کرد و ادامه داد: آزادگان با آن همه سختی و شکنجه‌های روزهای اسارت هرگز از هدف خود دست نکشیدند و با استقامت پای آرمان شهدا و نظام ایستادند.

طاهرنژاد با اشاره به اینکه کشور اکنون در تحریم است، یادآور شد: تهاجم فرهنگی بزرگ‌ترین خطری بوده که از سوی ابرقدرت‌های منطقه و استکبار جهانی ایران‌ ـ اسلامی را تهدید می‌کند.

وی میوه مقاومت آزادگان را ستودنی خواند و خاطرنشان کرد: مقاومت و پایداری آزادگان را باید با آب طلا نوشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان اضافه کرد: کشور در وضعیت کنونی تحریم‌ها و تهدیدهای فرهنگی به مقاومت آزادگان نیاز دارد.

وی تصریح کرد: در سایه دلاورمردی و رشادت شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز کشور ما از امنیت مطلوبی برخوردار است.

طاهرنژاد به استقبال کم‌نظیر مردم ایران از ورود نخستین آزادگان به میهن اسلامی در ۲۶ مرداد سال ۶۹ اشاره کرد و یادآور شد: مردم ایران اسلامی با استقبال خود نشان دادند که منتظر ورود این عزیزان به کشور هستند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *