دبیر کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید گیلان عنوان کرد:شقایق شهید ۰۱۱

شمال ما: دبیر نخستین کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان گیلان گفت: مهلت ارسال آثار برای شرکت در مسابقه نامه‌ای به یک شهید تا پایان اسفند ماه تمدید شد.

سرهنگ ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: فراخوان مسابقه نامه‌ای به یک شهید در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان گیلان در اردیبهشت ماه ۹۵ منتشر شده است .

وی با بیان اینکه این مسابقه با موضوع نامه‌ای خطاب به یک شهید گیلانی با نام شهید مورد نظر و با توجه به زندگینامه شهید برگزار می‌شود، افزود: مسابقه نامه‌ای به یک شهید در دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه برادران و خواهران، دانش ‌آموزان مقطع دبیرستان و پایگاه‌‌های مقاومت محله‌های استان گیلان فراخوان شده‌ است.

رئیس ستاد کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان با اشاره به اینکه اصل نامه باید در دو صفحه A4 با فرمت word باشد، تصریح کرد: نامه ارسال شده نباید در دیگر همایش‌‌ها یا مجله‌‌ها شرکت داده یا چاپ شده‌ باشد.

سرهنگ جوادی نحوه ارسال آثار را به دو روش پستی و حضوری اعلام کرد و گفت: دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند نامه‌های خود را به بسیج دانش ‌آموزی مدارس تحویل دهند و سایر شرکت‌کنندگان نیز آثار خود را به دبیرخانه همایش، پایگاه‌‌های مقاومت و بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها یا به نشانی info@8000ghahraman.ir ارسال کنند.

وی با بیان اینکه نخستین کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان گیلان، اردیبهشت ۹۵ در رشت برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: نامه‌‌های برگزیده با حضور نویسندگان در همایش ارائه و به ۸ نامه برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌‌شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *