در نامه سرگشاده جمعی از علما و اساتید مطرح شد؛ثابت قدم ۰۱۹

شمال ما: درنامه ای سرگشاده،جمعی از علما و اساتید دانشگاه شهر رشت، از زحمات شهردار محترم رشت تشکر نموده و حمایت خود را از ایشان اعلام کردند.

 

در این نامه آمده است که اقدامات تخصصی و جهادی مجموعه شهرداری نشانگر تخصص و تعهد و توان مدیریتی دکتر ثابت قدم می باشد که سبب رشد و پیشرفت شهر خواهد گردید.

متن نامه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

یاایهاالذین امنوا اجتنبوا کثیرا من الظن اثم ولا تجسسوا ولا یغتب بعضکم بعضا , (حجرات ١٢)

باسلام به محضر حضرت صاحب (عج) و نایب به حق ایشان مقام معظم رهبری (دام عزه) و یاد حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ایران

جناب آقای دکترسید محمدعلی ثابت قدم
شهردار محترم رشت
سلام علیکم
اینجانبان جمعی ازعلما، روحانیت و طلاب از حضور پرتلاش و جهادی شما در راس مدیریت شهربه عنوان شهردار محبوب وپرتلاش شهر رشت که بامدیریت نوین شهرسازی درایجادپروژه های شهری تحول جدی خلق نموده اید تشکر و قدردانی می نمایم و از نماینده محترم مقام معظم رهبری دراستان گیلان و استاندار محترم تقاضامندیم با حمایت و هدایت خود ازجنابعالی در ثبات مدیریت شهری وارتقای این فرهنگ پایدار که یکی از ارکان اصلی شکوفایی و پیشبرد اهداف تعالی شهر رشت می باشد که بادست توانمند شما همچون گذشته از شما شاهد پروژه های بهتری در شهر رشت به عنوان مرکز استان باشیم. این امر محقق نمی گردد مگر با ثبات مدیریت شهری.

انماالمومنون اخوه فاصلحوا
بین اخوکم واتقوالله لعلکم ترحمون (حجرات ١٠)

 

منبع: رهروان غدیر


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *