مديرعامل شركت گاز استان گيلان:مهندس ظهیری  ۰۱۱

شمال ما: مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: رعایت دستورالعمل وزیر در جابجایی و تغییرات سازمانی سرلوحه کار شرکت است

به گزارش روابط عمومی، جمشید ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: شرکت گاز استان یکی از شرکت های قدیمی تابعه شرکت ملی گاز ایران بوده و یکی از ویژگی های بارز آن وجود نیروهای توانمند و با سابقه در بخش های مختلف می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار کرد: بخشی از پرسنل شرکت همزمان با شکل گیری شرکت در سال ۱۳۶۳ که در قالب منطقه سه گازرسانی شروع به فعالیت کرد، جذب شده اند و این کارکنان اکنون پس از گذشت سالها کار و تلاش، تجربه اندوزی و خدمات صادقانه در شرف نائل شدن به افتخار بازنشستگی هستند.

مهندس ظهیری گفت: با اشاره به دستور اخیر وزیر محترم نفت درخصوص بهره مندی حداکثری از تجارب نیروهای کارآزموده و لزوم انتقال تجارب به نسل بعدی، تغییرات سازمانی  بر مبنای مدیریت جانشین پروری، و استفاده از نیروهای جوان تر در شرکت اجتناب ناپذیر می باشد.

وی بیان کرد: تلاش مدیریت و مجموعه اداری شرکت گاز استان گیلان بر انتخاب و انتصاب افراد واجد شرایط با در نظر گرفتن اصل شایسته سالاری است به گونه ای که همگام با استراتژی شرکت ملی گاز ایران، کیفیت ارائه خدمات کارکنان به مردم و مشترکین گرامی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان اظهار داشت: امید است با رعایت اصل شایسته سالاری در سازمان بتوانیم در جهت افزایش اعتبار و خوشنامی شرکت گاز استان گیلان گام برداریم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *