مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در آستارا:ابراهیم طاهرنژاد ۰۱۱

شمال ما: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: برگزاری یادواره‌های و بازسازی گلزار شهدا نیاز به حمایت مسؤولان دولتی دارد.

 

به گزارش فارس، ابراهیم طاهرنژاد ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با بیان اینکه مسؤولان باید خادم خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشند، اظهار کرد: ترویج فرهنگ حوزه ایثار و شهادت وظیفه مسؤولان نظام است.

وی با تصریح بر این اینکه مسؤولان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید روح و روان خود را با خانواده‌های شهدا یکی کنند، بر ضرورت تکریم و احترام به خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد و متذکر شد: سطح معیشت و رفاه ایثارگران از متوسط جامعه پایین‌تر است.

مدیر کل بنیاد شهید  و امور ایثارگران گیلان بر ضرورت فعال‌سازی تیم‌های دیدار و عیادت از خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد و یادآور شد: مسؤولان و متولیانی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران فعال هستند باید اخلاص، تدبیر، همت و مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

طاهرنژاد با اشاره به اینکه در شهرستان آستارا در حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران گام‌های ارزنده‌ای برداشته شده است، تصریح کرد: امیدواریم فرهنگ خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اداره‌های کشور نهادینه شود.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره‌ها و بازسازی گلزار شهدا نیاز به حمایت مسؤولان دارند، یادآور شد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران چشم و چراغ ملت و مملکت هستند.

معاون سیاسی و برنامه‌ریزی فرماندار آستارا نیز در مراسم مذکور با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران یک نهاد انقلابی بوده که به فرمان امام(ره) تأسیس شده است، گفت: افتخار خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نصیب این نهاد شده است.

وحید پورحضرت با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران باید ویژه دیده شود، افزود: مردم بافرهنگ آستارا همواره در مراسم‌ها و یادواره‌های شهدا حضوری باشکوه داشته‌اند.

در مراسم مذکور اصغر ابراهیمی با حکم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستارا منصوب شد، وی پیش از این معاون امور فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران رضوانشهر بود.

پیش از این ایرج غنی‌پور ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستارا را به‌عهده داشت که به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تالش معرفی شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *