مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد:رضا علیزاده ۹۱

شمال ما: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان از تدوین برنامه ویژه برای آغاز مسافرت‌های تابستانی و ارائه خدمات به گردشگران این استان خبر داد.

 

به گزارش فارس، رضا علیزاده صبح امروز در جمع کارشناسان واحد گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان تلاش کارشناسان برای ارائه خدمات موثر در ستاد سفر نوروز ۹۵ را قابل تقدیر دانست.

وی گیلان را دارای ظرفیت‌های بسیار در پذیرش گردشگران و مسافران دانست و تصریح کرد: کیفیت خدمات در تاسیسات گردشگری استان رضایت مسافران و مهمانان را به دنبال داشته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان در آستانه فرا رسیدن فصل تابستان و آغاز موج سفرهای گردشگران به این استان، تصریح کرد: ارائه خدمات بهتر در فصل تابستان به گردشگران از برنامه‌های مهم است.

وی با اشاره به اینکه گردشگران سفیران فرهنگی و پیام‌رسان صنعت گردشگری هستند، خاطرنشان کرد: تدوین برنامه‌های ویژه برای استقبال از مسافران در گیلان امری ضروری است.

علیزاده گیلان را برخوردار از فرهنگ غنی و هنر بی‌نظیر خواند و یادآور شد: گردشگران هر ساله با حضور در گیلان از فرهنگ و هنر مردم این استان در زمینه‌های مختلف بهره‌مند می‌شوند.

وی به تقارن آغاز مسافرت‌های تابستانی با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و متذکر شد: ماه مبارک رمضان در فرهنگ ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد، بنابراین حفظ و حرمت این ماه ضروری است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان درباره نقش مهم حوزه گردشگری در تحقق اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: کارکنان واحدهای گردشگری گیلان می‌توانند در راستای تحقق شعار امسال برنامه‌ریزی کرده و نقش مهم خود را ایفا کنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *