عضو شورای اسلامی شهر رشت خبر داد:مظفر نیکومنش 011

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس برای خطوط ویژه شهر رشت خریداری و تحویل گرفته شده و ۱۰ اتوبوس دیگر نیز به‌زودی وارد این شهر می‌شود.

 

به گزارش فارس، مظفر نیکومنش نودهی امروز در گفت‌وگویی، به برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان اشاره کرد و گفت: این کنگره از ۱۱ اردیبهشت‌ماه جاری با چهار اجلاسیه آغاز شده و تا ۱۴ اردیبهشت ادامه دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت متذکر شد: اعضای شورای اسلامی شهر رشت براساس تخصص و علاقه خود در یکی از ۱۸ کمیته این کنگره عضو و مشغول به فعالیت هستند.

وی خدمت برای شهدا را افتخار دانست و گفت: هر کاری که انجام دهیم باز هم نمی‌توانیم دین خود را نسبت به شهدا و خانواده‌های آنها ادا کنیم.

نیکومنش‌نودهی با بیان اینکه سازمان زیباسازی، فرهنگی‌ ـ‌ ورزشی شهرداری رشت فعالیت خوبی در کنگره شهدا دارند، خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام مسئولان با تعامل صمیمانه در برگزاری شایسته این کنگره تلاش کنند و با این اقدام بخشی از ارادت قلبی خود را به شهدا نشان دهیم.

وی با اشاره به عدم بهره‌برداری از خطوط ویژه BRT در رشت، یادآور شد: تعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس برای این خطوط خریداری و تحویل گرفته شده و ۱۰ اتوبوس دیگر نیز به‌زودی به سازمان اتوبوسرانی تحویل داده می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت متذکر شد: خطوط ویژه اتوبوسرانی رشت باید تاکنون به بهره‌برداری می‌رسد و از دلیل تأخیر در این زمینه اطلاع ندارم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *