در اعتراض به شرایط استخدام آموزش و پرورش؛شمال ما: صبح پنج شنبه جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اعتراض به شرایط در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی آموزش و پروش در اداره کل آموزش و پرورش گیلان تجمع کردند.

 به گزارش «دیارباران»، جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اعتراض به شرایط در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی آموزش و پروش در اداره کل آموزش و پرورش گیلان تجمع کردند.

این معلمان معتقدند در بخشنامه مربوطه آمده است کسانی که حقوق بگیر آموزش و پرورش بودند می توانند در این آزمون شرکت کنند و این در حالی است که معلمان پیش دبستانی گیلان مدرکی دال بر دریافت حقوق از وزارت آموزش و پرورش ندارند زیرا در این مدت از شهریه بچه های مهدکودک حقوقشان دریافت می شده و بیمه نبودند.

این در حالی است که معلمان پیش دبستانی همه خانم هستند اما جمع عمده ای از نیروهای شرکتی که نزدیک به ۹ ماه از آموزش و پروش حقوق گرفته اند از این شرایط بهره می برند.

این تجمع کنندگان با تمام تلاشی که برای حل مشکلات خود داشته اند، از نمایندگان و مسئولان برای رسیدگی به وضعیت خود کمک گرفته اند اما اکنون راه به جایی نبرده و برای رسیدن به حق خود دست به تجمع در نهادهای مربوطه می زنند.

گفتنی است نزدیک به یک ماه گذشته نیز بیش از ۱۵۰۰ معلم از نیروهای خرید خدمات، آموزشی و پیش دبستانی‌ها گیلان و سراسر کشور روبروی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده بودند.

.

 

جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردند

.

جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردند

.

جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردند

.

 

جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردند +تصاویر

 

.

به گزارش «دیارباران»، این تجمع هم اکنون ادامه دارد و تجمع کنندگان اعلام کرده اند تا حضور مدیر کل در جمع خودشان و مشخص شدن تکلیف به تجمع خود ادامه خواهند داد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *