عکس: رضا شریفی؛IMG_6180

شمال ما: حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی عصر امروز در تجمع مردم معترض شهر رشت به شهادت آیت‌الله «نمر باقرأمین‌ النمر»، رهبر شیعیان عربستان که در حرم مطهره خواهر امام رضا(ع)، اظهار کرد: خداوند صاحب مجاهدان است و سبب رشد آنها در دنیا و آخرت می‌شود.

به گزارش فارس، وی اسلام آل‌سعود را جلوه‌ای از اسلام آمریکایی عنوان کرد و افزود: در اسلام آمریکایی دین و مذهب برای ابراز وجود و زندگی فردی مورد توجه است.

مسئول سایق نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های گیلان، با بیان اینکه اسلام ناب حسینی (ع) سبب رشد و پرورش انسان‌هاست، تصریح کرد: استقرار حاکمیت دینی در اجتماع نیازمند تلاش مجاهدان است.

مهدوی آمریکا را شریک جرم و صحنه گردان اصلی در جریانات آیت‌الله نمر باقرأمین‌النمر، شیخ زکزاکی و فاجعه منا خواند.

وی بیان کرد: آنها که یکسره درصدد بزک کردن آمریکا هستند و افتخار شکستن تابوی مذاکره با آمریکا را دارند، ملک عبدالله را برادر توصیف کردند و منتقدان را کلاغ توصیف کردند و تلاش می‌کنند شهادت آیت‌الله نمر را در صف‌کشی عرب و عجم قرار دهند.

این فعال فرهنگی گیلان با بیان اینکه هر مظلومی که جلوی آمریکا بایستد مورد حمایت ملت ایران است، خاطرنشان کرد: در فاجعه اعدام آیت‌الله شهید باقرأمین‌النمر باید مجرم را نشانه رفت.

وی وهابیون آل‌سعود را عمال آمریکا دانست و گفت: اعدام آیت‌الله شهید النمر جنگ بین اسلام آمریکایی با اسلام ناب محمدی (ص) و عرصه نزاع میان حق و باطل و فقر و غنا است.

مهدوی با بیان اینکه با شهادت مجاهدان، اسلام زنده‌تر می‌شود، یادآور شد: باید مراقب باشیم نفوذ اسلام آمریکایی توسط برخی مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در کشور اتفاق نیفتد.

عکس: رضا شریفی

.

IMG_6124

.

IMG_6065

.

IMG_6081

.

IMG_6093

.

IMG_6180

.

IMG_6068

.

IMG_6049

.

IMG_6079

.

IMG_6047

.

IMG_6046


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *