مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد؛فاضلی 011

شمال ما: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: ۵۰۰ نفر از خبرنگاران گیلان در ۱۷ مرداد روز خبرنگار تجلیل می‌شوند.

 فیروز فاضلی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران گیلان، اظهار کرد: امسال در روز خبرنگار حدود ۵۰۰ نفر از خبرنگاران گیلانی که مورد تأیید مدیران مسؤول خود هستند، تجلیل می‌شوند.

وی افزود: خبرنگاران روزنامه‌، هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، خبرگزاری، ماهنامه، فصل‌نامه و سرپرستی‌‌های گیلان همزمان با روز خبرنگار تجلیل می‌شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه از خبرنگاران ۶۴ پایگاه خبری‌ـ تحلیلی این استان تجلیل می‌شود، تصریح کرد: ۲۱ نفر از برگزیدگان جشنواره مطبوعات که سال گذشته در استان برگزار شد، نیز مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: امسال در روز خبرنگار از خبرنگاران و عکاسان آزاد ورزشی، پیشکسوت و خانواده‌های خبرنگاران مرحوم تکریم می‌شود.

فاضلی مجموع تعداد خبرنگاران قابل تقدیر در استان را ۵۰۰ نفر عنوان کرد و یادآور شد: امسال مهم‌ترین اصل در تجلیل از خبرنگار، تأیید مدیران خبرگزاری‌ها، نشریات، پایگاه‌ها و… است.

وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس متذکر شد: با موضوع راهپیمایی روز قدس به برترین تیتر و عکس از بین گزارش‌های تصویری و عکس‌های منتشر شده در رسانه‌های مکتوب و مجازی و نیز فعال‌رین رسانه تجلیل می‌شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *