در سومین جشنواره برترین شرکتهای ایران؛منطقه آزاد انزلی ۰۵۳

شمال ما: به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در سومین جشنواره برترین شرکتهای ایران (Topex) از این سازمان به عنوان یکی از برترین شرکتهای کشور تجلیل شد.

در این جشنواره که نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفرای کشورهای خارجی، اسدا… عسکراولادی رئیس اتاق ایران و روسیه و برترین شرکتهای ایران در حوزه های مختلف حضور داشتند، از سازمان منطقه آزاد انزلی با اهداء تندیس و لوح یاد بود، تقدیر شد.

همفکری و همسویی فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در جهت سازندگی و ارتقا شرایط صنعت و تجارت کشور، لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکت های موفق ایرانی و ایجاد ارتباط نزدیک بین شرکت های سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره در ایران است.

گفتنی است در غرفه منطقه آزاد انزلی که در نمایشگاه جنبی این جشنواره که ۴۰ شرکت در آن حضور داشتند، کتابچه راهنمای سرمایه گذاری در منطقه به دو زبان فارسی- انگلیسی، فرصتهای سرمایه گذاری پیش امکان سنجی شده در منطقه به دو زبان فارسی- انگلیسی، بروشورهای معرفی منطقه، راهنمای گردشگری، کاتالوگ معرفی کریدور شمال-جنوب، لوح فشرده چند رسانه ای، محصولات تولیدی صنایع دستی گیلان و سایر اقلام تبلغیاتی، از جمله بسته های اطلاع رسانی – تبلغیاتی سازمان منطقه آزاد انزلی، عرضه شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *