لطف و کرم تدبیرمدارانه!فیروز فاضلی 019

شمال ما: آوای رشت نوشت: ما همچون رسانه های اصلاح طلب بلد نیستیم که با برگزاری چند کنسرت و تئاتر به به! و چه چه! راه بیاندازیم و یا همانند رسانه های اصولگرا به فعالیت سیاسی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در حزب اعتدال و توسعه و شرکت در جلسات این حزب خرده بگیریم. آنچه ما را نگران کرده است، بی عدالتی تاریخی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پرداخت یارانه ها به  پایگاه های اطلاع رسانی گیلان است.

این معاونت در اقدامی کاملا سلیقه ای با بهانه ماده ۱۸ قانون مطبوعات زحمات و فعالیت های پایگاه های خبری مجاز معتدل و مستقل استان گیلان را در سال ۹۳ نادیده گرفت و لطف و کرم تدبیرمدارانه خود را شامل حال تنها چهار پایگاه خبری استان کرد.

جناب آقای دکتر فیروز فاضلی! از شما به عنوان نماینده عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان انتظار می رود همانگونه که بارها اعلام کرده اید برای دریافت مجوز ۲۱ پایگاه خبری تمام توان خود را به کار گرفته اید، حال لطفی کنید و صدای اعتراض این پایگاههای اطلاع رسانی را برای احقاق حقوق از دست رفته به گوش پایتخت نشینان برسانید. شاید این پیگیری شما از خاموش شدن صدای ضعیف رسانه های معتدل استان در کنار جیغ بلند رسانه های وابسته جلوگیری کند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *