فرماندار ماسال:بیمارستان ماسال 011

شمال ما: فرماندار ماسال گفت: با گذشت حدود 20 سال، هنوز بیمارستان رسالت ماسال نیمه تمام است و بخش‌های قلب و ICU آن به دلیل نبود تجهیزات به بهره‌برداری نرسیده است.

به گزارش ایسنا، محمود قاسم نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، با اشاره به قدمت جنگل‌های هیرکانی ماسال تصریح کرد: لازم است جهت پیشگیری از وارد شدن هرگونه آسیب به این منابع ملی ارزشمند، امداد کوهستان و جنگل ایجاد شود که این امر نه تنها برای استان گیلان بلکه برای کل استانهای شمالی ضروری است.

وی درباره معضلات و محرومیت‌های شهرستان ماسال خواستار شد: سد تخریب شده خشکه دریا شاندرمن نقش بسزایی در تامین منابع آب کشاورزی دارد که باید مجددا احیا شود.

قاسم‌ن‍ژاد با تاکید بر سرمایه‌گذاری در حوزه دام و کشاورزی شهرستان افزود: با توجه به حجم بالای دام و عشایر در شهرستان جهت جلوگیری از مهاجرت و کمک به این مردم محجوب، راه‌اندازی سازمان امور عشایری کشور در این استان، لازم و خواسته‌ای عمومی است.

فرماندار ماسال با اشاره به فرصت اشتغالزایی 150 نفری طرح گردشگری بام سبز افزود: در این طرح جهت زمان‌بندی واگذاری اراضی این منطقه به سرمایه‌گذار دچار مشکل شده‌ایم که ضروری است دستورات لازم به منابع طبیعی جهت اعطای این زمین در یک فرصت 10 ساله به سرمایه‌گذار اقدام شود. همچنین این شهرستان از داشتن یک مجتمع فرهنگی و هنری محروم است. با توجه به فعالیت هنرمندان بسیار در حوزه موسیقی تالش در این شهرستان، تکمیل مجتمع فرهنگی هنری بسیار مفید خواهد بود.

فرماندار ماسال، برطرف کردن ضعف برق در شهرستان را ضروری دانست و افزود: لازم است برای ساماندهی دو رودخانه خالکایی و مرغک اقداماتی صورت گیرد. این دو رودخانه از بستر شیب‌دار برخوردارند و در مواقع بارندگی خسارت به بار می‌آورند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *