عضو شورای شهر لاهیجان:لاهیجان ۹۱

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: استشمام بوی ناخوشایند فاضلاب در برخی از مناطق زیبنده شهر گردشگری لاهیجان نیست.

 

به گزارش فارس، ابراهیم خوشحال پیش از ظهر امروز در جلسه مشترک با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی خواستار کمک برای دریافت خودروهای آتش‌نشانی ویژه ساختمان‌های بلند مرتبه برای شهرداری لاهیجان شد.

وی با بیان اینکه مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی لاهیجان نیازمند توسعه است، تصریح کرد: کمک نماینده مجلس می‌تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد.

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان به طرح تفصیلی این شهر اشاره کرد و گفت: طرح تفصیلی شهر لاهیجان دارای مشکلات متعددی است که در صورت برطرف نشدن آنها، میلیاردها تومان متضرر می‌شود.

وی افزود: با وجود ابلاغ طرح جامع در نیمه نخست سال ۹۳ و مهلت مقرر دو ماهه برای طرح تفصیلی، عملاً شهروندان در طول این مدت بلاتکلیف هستند و پاسخ استعلامات داده نمی‌شود و از نماینده لاهیجان می‌خواهیم در این زمینه پیگیری کند.

خوشحال خواستار تعیین تبدیل وضعیت ۱۰۰ نفر نیروی شرکتی شهرداری لاهیجان شد و خاطرنشان کرد: این امر موجب صرفه‌جویی در ماه مبالغی برای شهرداری می‌شود.

وی درباره وضعیت تالاب سوستان لاهیجان یادآور شد: تالاب سوستان قطب گردشگری لاهیجان محسوب می‌شود و خواستار قرار گرفتن این تالاب در اختیار شهرداری به منظور توسعه مکان‌های گردشگری هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان به معضل فاضلاب این شهر اشاره کرد و گفت: برطرف شدن معضل فاضلاب شهری لاهیجان از طریق امکانات محلی امکانپذیر نیست به‌ویژه اینکه اکنون فاضلاب از رودخانه به دریا ریخته می‌شود و عوارض بی‌توجهی در این زمینه گریبان مردم را می‌گیرد.

وی با تصریح بر اینکه با ایجاد تعامل و همکاری، مشکلات حوزه آب و فاضلاب لاهیجان با جدیت پیگیری و برطرف می‌شود، خاطرنشان کرد: استشمام بوی ناخوشایند در برخی از مناطق زیبنده شهر گردشگری لاهیجان نیست.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *