از سیزدهم مرداد‌ماه و به مدت دو هفته؛کانون پرورش فکری ۰۶۳

شمال ما: نمایشگاه و فروشگاه سیار شهری کانون پرورش فکری استان گیلان از امروز، چهارشنبه هفته جاری میهمان بوستان ملت شهر رشت خواهد بود و طی آیینی به عرضه‌ی کتاب و محصولات فرهنگی  می پردازد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان گیلان، این فروشگاه که باهدف گسترش‌فرهنگ مطالعه و کتاب‌‌خوانی، هم‌چنین دسترسی آسان‌تر مخاطبان به کتاب و محصولات فرهنگی فعالیت‌می کند، از سیزدهم مرداد‌ماه به مدت دو هفته میهمان بوستان ملت شهر رشت خواهد بود.

بر همین‌اساس هم‌زمان با حضور فروشگاه سیار محصولات فرهنگی، ویژه‌برنامه‌ای به‌منظورمعرفی فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون پرورش فکری با همراهی کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها برگزار‌می‌شود.

در همین راستا مربیان با بهره‌گیری از فعالیت‌نمایشی، تصویری روشن از تعداد مراکز فرهنگی هنری ثابت و فراگیر،  کتاب‌خانه‌های سیار، پستی و شیوه‌‌ی اجرای برنامه‌ها کانون  به مخاطبان ارایه‌می دهند.

معرفی کتاب و تماشای کتاب‌فیلم از دیگر برنامه‌های این مراسم است و در ادامه، کودکان و نوجوانان ضمن شرکت  در مسابقه ‌حضوری با اهدای جایزه مورد تقدیر قرار می گیرند.

گفتنی است  نخستین فروشگاه سیارشهری کانون پرورش فکری که به منظور‌ افزایش گستره‌ی فعالیت‌ها، ارایه‌ی خدمات فرهنگی به طیف‌گسترده‌تری از مخاطبان و  با همراهی حوزه هنری استان گیلان راه‌اندازی شد، هر دو هفته میهمان یکی از پارک‌ها و بوستان‌های استان گیلان خواهد‌بود و ضمن اجرای فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی           به عرضه‌ی کتاب و محصولات فرهنگی می پردازد.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *