دبیر اجرائی ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند؛بلورچیان 016

شمال ما: دبیر اجرایی ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان گفت: در ششمین دوره این جشنواره با توجه به خلاقیت، نوآوری و کیفیت آثار انتخابی به دنبال آن هستیم که کیفیت این رویداد هنری را افزایش دهیم.

شاهین جهانگیر بلورچیان، دبیر اجرائی ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با بیان جزئیات برگزاری این رویداد، گفت: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، ۵ دوره خود را پشت سر گذاشته و ما در این دوره به دنبال آن هستیم تا با توجه به خلاقیت، نوآوری و کیفیت آثار انتخابی، کیفیت این رویداد هنری را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: بر این اساس، تلاش شد تنها آثاری که از سطح مطلوبی برخوردارند، پذیرفته شوند. ما نیز در این مسیر اقداماتی چون اهدای جوایز و کمک هزینه مناسب را در نظر گرفته‌ایم تا راه یافتگان به جشنواره، از انگیزه بالایی برخوردار باشند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان خاطرنشان کرد: فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی، فرهنگ ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر، رفاه اجتماعی و توسعه اقتصادی، آگاهی از حقوق شهروندی، ارتقاء تعامل با سالمندان، کودکان و نوجوانان و معلولین، عوارض محلی، توسعه فرهنگ شهرنشینی، آسیب های اجتماعی، محیط زیست، مشارکت مسئولانه شهروندان و نهادهای خصوصی در مدیریت شهرها و همچنین شعار سال ۹۴ یعنی «دولت و ملت، همدلی و هم زبانی» از محورهای جشنواره امسال هستند.

ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به دبیری سعید آگشته شهردار لاهیجان از ۱۱ لغایت ۱۴ شهریور در ده نقطه از شهر لاهیجان برگزار می شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *