برای معرفی جاذبه‌ های گردشگری منطقه؛منطقه آزاد انزلی ۰۸۳

شمال ما: سامانه تور مجازی ۳۶۰ درجه به منظور اطلاع رسانی جاذبه‌ها، فرصت‌ها و توانمندی‌های گردشگری در منطقه آزاد انزلی مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، سامانه تور مجازی ۳۶۰ درجه یک نمایشگاه مجازی دائمی برای معرفی و اطلاع رسانی جاذبه‌ها، فرصت‌ها و توانمندی‌های گردشگری منطقه آزاد انزلی است که با این سامانه کاربران می‌توانند بدون حضور فیزیکی و از طریق اینترنت از امکانات و خدمات مورد نظر به صورت کاملاً سه بعدی باتمام جزییات، همراه با محیطی زنده و گرافیکی کاملا زیبا بازدید کنند.

بنابر این گزارش، با توجه به مزایا، امکانات، جاذبه‌ها، فرصت‌ها و توانمندی‌های موجود در منطقه آزاد انزلی و وجوه تمایز آشکار و منحصر به فرد در شرایط محیطی و منطقه‌ای بهمراه ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف توسعه‌ای، لزوم بهره مندی از ابزارها و روش‌های پیشرفته و نوین اطلاع رسانی با امکان خدمات‌دهی به علاقمندان در اقصی نقاط جهان، حائز اهمیت ارزیابی می‌شود.

این سازمان در نظر دارد با نمایش توانمندی‌ها و جاذبه‌های گردشگری منطقه آزاد انزلی، به صورت عکس ۳۶۰ درجه، با استفاده از امکانات و تکنولوژی‌های روز دنیا و با تکیه بر متخصصین و عکاسان حرفه‌ای، سامانه‌ای را در دسترس مخاطبین قرار دهد تا از هر نقطه از جهان در فضای مورد نظر به صورت مجازی در سطح منطقه سیر کرده و با فرصت‌ها، توانمندی‌ها و جاذبه‌های گردشگری آن آشنا شوند.

ساحل منطقه آزاد انزلی و امکانات و تأسیسات خدمات رسانی به گردشگران در محدوده فاز تجارت و گردشگری، مجتمع‌های تجاری و اداری، جاذبه‌های گردشگری واقع در جغرافیای منطقه، تالاب بین المللی انزلی و پارک ملی بوجاق، محدوده بندرگاهی و اسکله، شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد انزلی، پایانه‌های حمل و نقل و ترانزیت کالا واقع در جغرافیای منطقه آزاد انزلی از بخش‌های مختلف این تور مجازی است.

گفتنی است، تکنولوژی تور مجازی از جمله قوی ترین، سریع ترین و به روزترین ابزارهای نوین اطلاع رسانی در معرفی جاذبه‌ها و توانمندی‌های اماکن هدف قلمداد می‌شود که می‌تواند در هر لحظه و با بهترین کیفیت، مقصد و هدف را در هر نقطه از جهان به صورت مجازی در شبکه جهانی اینترنت مورد نمایش قرار دهد.

علاقمندان جهت استفاده از سامانه تور مجازی منطقه آزاد انزلی می توان به سایت www.anzalifz.ir مراجعه کنند.

 

منبع: شبستان


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *