رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:مجتبی اشجری ۰۴۱

شمال ما: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: بزرگداشت مقام شامخ شهدای والامقام هفدهم شهریور، گرامیداشت آگاهی، معرفت و شور انقلابی است که در هماره حضور و اقتدار ملت مسلمان ایران جاری است.

 

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در گفت وگو با ایسنا، یوم الله هفدهم شهریور را یادآور ایثار و از جان‌ گذشتگی شهدایی دانست که شجاعانه سینه خویش را در برابر تیغ دژخیمان ارتش خودکامه طاغوت زمان سپر کردند تا فریاد اسلام‌خواهی، عدالت‌طلبی و نفرت‌شان از حکومت ستمشاهی و ضددینی پهلوی را به گوش جهانیان برسانند و با پیشگامی و پیشتازی در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی فجرآفرینی کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه همواره نام شهدای ۱۷ شهریور بر تارک تاریخ این مرز و بوم و یادشان بر لوح قلب دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد درخشید، افزود: حادثه خونین کربلای هفدهم شهریور سال ۵۷ عاشورای حسینی دیگری بود. فرزندان این سرزمین از زن و مرد تا پیر و جوان، با اعتقاد به آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره) در زیر باران گلوله و با تحمل سختی‌ها و شداید از آزمون الهی سربلند و سرافراز گذشتند.

وی نام «شهدای هفدهم شهریور» را زینت میدان به خون نشسته «ژاله» دانست و عنوان کرد: میدان شهدای ۱۷ شهریور در تقویم انقلاب اسلامی ماندگار و این قیام خونین زمینه‌ای شد تا طومار ظلم و ستم از ایران اسلامی رخت بربندد و پایه‌های پوسیده کاخ استبداد و طاغوت فرو ریزد.

حجت الاسلام اشجری با پاسداشت یوم الله هفدهم شهریور، از درگاه خداوند متعال برای شهدا و از جان‌گذشتگان این روز تاریخ‌ساز علو درجات و برای رهروان صادق انقلاب اسلامی در سایه‌سار ولایت توفیق بیش از پیش مسئلت کرد و گفت: بی‌شک بزرگداشت مقام شامخ شهدای والامقام هفدهم شهریور، گرامیداشت آگاهی، معرفت و شور انقلابی است که در هماره حضور و اقتدار ملت مسلمان ایران جاری است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *