همزمان با ایام باسعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)؛بانک آینده 051

شمال ما: همزمان با ایام باسعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) که مزین به روز زن و روز مادر می باشد، مراسم ویژه ای جهت پاسداشت مقام زن و مادر از سوی سرپرستی بانک آینده استان گیلان با حضور بانوان همکار شعب رشت و لاهیجان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده گیلان؛ در این مراسم صمیمانه سرپرست بانک آینده استان گیلان در سخنانی با تبریک این فرخنده روز به بانوان همکار، به مقام والای حضرت فاطمه زهرا(س) و تبیین ویژه گی های شخصیتی آن حضرت پرداخت.

جناب آقای هادی پوررحیم در ادامه به محدودیت ها، نابرابریها و تبعیضاتی که جوامع مختلف در حقوق زنان روا داشته اند، اشاره کرد و افزود: در طول تاریخ همواره زنان از حقوق مدنی و جایگاه اصلی خود فاصله داشته اند و هم اکنون نیز در برخی از کشورها وضعیت جامعه زنان تعریف خوبی ندارد و حقوق آنان سخیف شمرده می شود اما خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش بانوان در کشور ما اثر بخش تر شده و امروزه شاهد نقش های کلیدی و حساس آنان در جامعه هستیم.

سرپرست بانک آینده استان گیلان در بخش دیگری از سخنان خود به نقش و فداکاری مادران اشاره کرد و خاطرنشان نمود: مادر اولین معلم زندگی انسان است و همه بزرگان دنیا از دامن مادرانی شایسته و همسرانی فداکار رشد کرده اند و این موضوع در شرع مقدس ما هم آورده شده است که از دامن زن، مرد به معراج می رود.

آقای پوررحیم در خاتمه از فعالیت ها و نقش ارزنده بانوان همکار شعب بانک آینده گیلان قدردانی نمود و تعامل فی ما بین کارکنان در راستای تحقق اهداف عالی بانک با الگو گرفتن از شخصیت والای یگانه دخت نبی اکرم(س) را خواستار شد.

شایان ذکر است در بخش پایانی مراسم نیز با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از بانوان همکار قدردانی به عمل آمد و با صرف شیرینی از آنان پذیرایی گردید.


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سرپرستی بانک آینده گیلان”

  1. مهدی ازرشت می‌گه:

    میلادحضرت فاطمه زهرا(س)-عجیبه حجاب نامناسب کارمندهای زن آنهم باحضوررییسشان!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *