مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد:شهید 014

شمال ما: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از برگزاری ۳۵ یادواره شهدا به مناسبت سی‌وپنجمین سالگرد هفته دفاع مقدس در نقاط مختلف این استان خبر داد.

به گزارش فارس، ابراهیم طاهرنژاد در دیدار اعضای ستاد هماهنگی هفته دفاع مقدس استان با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار کرد: هشت وظیفه اصلی و ۴۵ وظیفه فرعی به عهده کارگروه ایثارگران گیلان است.

وی از گلباران مزار شهدا هم‌زمان‌ با هفته دفاع مقدس در دوم مهر ماه جاری در گیلان خبر داد و افزود: دیدار با ایثارگران و خانواده معظم شهدا از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان است.

طاهرنژاد با بیان اینکه زنگ ایثار هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در مدارس گیلان نواخته می‌شود، تصریح کرد: رونمایی از نرم‌افزار چندرسانه‌ای شهدای استان از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در هفته مذکور است.

این مسئول به برگزاری ۳۵ یادواره شهدا هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در استان اشاره کرد و یادآور شد: یادواره شهدا به مناسبت سی‌وپنجمین سالگرد هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود.

*برگزاری همایش «آیه‌های ایثار» در گیلان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان نیز در دیدار مذکور گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس نورانی‌ترین زمان انقلاب اسلامی باقی می‌ماند.

فاطمه رفیعی رزمندگان دوران دفاع مقدس را انسان‌های وارسته خواند و افزود: رزمندگان درس ایثارگری را از امام (ره) آموختند.

وی با اشاره به حضور فعال بانوان در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: جان‌نثاری بانوان در عرصه دفاع مقدس حائز اهمیت است.

رفیعی یکی از محورهای اصلی هفته دفاع مقدس امسال در گیلان را بانوان خواند و بیان کرد: دختران و بانوان امروز باید با جانفشانی‌های دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان از اعزام ایثارگران زن به مدارس و دانشگاه‌ها هم‌زمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و یادآور شد: مراسم تجلیل از زنان ایثارگر در رودسر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن ازدواج مددجویان کمیته امداد هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در گیلان، اظهار کرد: ازدواج آسان در راستای ترویج فرهنگ تشکیل خانواده در جامعه برگزار می‌شود.

رفیعی به برگزاری همایش «آیه‌های ایثار» هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در گیلان اشاره کرد و گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی و توجه به ایثارگران اهل تسنن از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته دفاع مقدس است.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *