رئیس اداره آموزش سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد:مربیگری ۹۱

شمال ما: رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی «مدیریت پخش مویرگی» و «مدیریت نقدینگی» در استان خبر داد.

 

اسماعیل مقدس ظهر امروز در جلسه صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به برگزاری پنج کارگاه آموزشی در راستای برنامه‌های گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در استان گفت: کارگاه‌های آموزشی «مدیریت پخش مویرگی»، «مدیریت نقدینگی و سرمایه در گردش» و «مسائل فنی استخراج معادن با تمرکز بر پایداری شیب» در رشت برگزار شده است.

وی امکان‌سنجی ورود تولیدکنندگان برای فعالیت در عرصه پخش مویرگی را از برنامه‌های اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی و اختصاص منابع، تنظیم و طراحی ساختار و تشکیلات سازمانی، برنامه‌ریزی و فعالیت در بخش ستادی پخش مویرگی از برنامه‌های اداره مذکور در استان است.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه راهبرد انتخاب مسیر از برنامه‌های این اداره در استان است، تصریح کرد: برنامه‌ریزی اخذ سفارش و جمع‌آوری اطلاعات پایانه‌های فروش و کنترل عملکردها مربوط به مشتریان از محورهای کارگاه آموزشی «مدیریت پخش مویرگی» بود.

مقدس عوامل اثرگذار بیرونی و درونی در چگونگی نقدینگی را از موضوع‌های کارگاه آموزشی «مدیریت نقدینگی و سرمایه در گردش» خواند و اضافه کرد: روش‌های مدیریت سرمایه در گردش، مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های جاری و راهبردی سودآوری از محورترین عنوان‌های آموزشی در کارگاه آموزشی «مدیریت نقدینگی و سرمایه در گردش» بود.

وی به برگزاری کارگاه آموزشی «مسائل فنی استخراج معادن با تمرکز بر پایداری شیب» اشاره کرد و گفت: رفتار مواد در برابر تنش، پیش‌بینی زمین لرزه‌ها، دلیل خطر و خسارت‌های زمین لرزه، تحلیل پایداری و ارائه طرح پایداری یا تثبیت زمین لرزه‌ها از موضوع‌های مطرح شده در کارگاه آموزشی مذکور است.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: کارگاه آموزشی «راهبردهای بازاریابی» و «بررسی و تحلیل مالی و سرمایه‌گذاری» از کارگاه‌های آموزشی برگزار شده به مناسبت فرا رسیدن روز ملی صنعت و معدن توسط اداره مذکور در رشت است.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *