رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد:مجتبی اشجری ۰۴۱

شمال ما: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری مسابقه فرهنگی وصیتنامه امام(ره) با عنوان «منشور انقلاب اسلامی» در راستای برگزاری مراسم ۱۴ خرداد در این استان خبر داد.

 

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری ظهر امروز در جلسه کمیته مراسم ستاد بزرگداشت بیست‌وهفتمین سالگرد عروج عارفانه معمار کبیر انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌ریزی دستگاه‌ها در گیلان اظهار کرد: واکاوی و بازخوانی اندیشه‌های حضرت امام(ره) توسط آموزش و پرورش گیلان در نواحی مختلف انجام می‌شود.

وی به برگزاری مسابقه فرهنگی وصیتنامه امام(ره) با عنوان «منشور انقلاب اسلامی» توسط آموزش و پرورش گیلان اشاره کرد و افزود: بروشورهای سیره عملی امام(ره) توسط آموزش و پرورش استان بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود.

اشجری با تأکید بر حضور فعال جامعه فرهنگیان و تشکل‌های دانش‌آموزی در مراسم استانی ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه، بیان کرد: بخش‌هایی از وصیتنامه سیاسی الهی امام(ره) قبل از آزمون مدارس قرائت می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری گردهمایی بزرگ خادمان و امنای بقاع متبرکه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی در یکی از بقاع برگزیده استان خبر داد و تصریح کرد: ویژه‌برنامه‌هایی در بقاع متبرکه استان توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان پیش‌بینی شده است.

وی به برگزاری فعالیت‌های قرآنی در راستای گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) در بقاع متبرکه گیلان اشاره کرد و گفت: ستاد بزرگداشت ارتحال امام(ره) در تمام شهرستان‌ها تشکیل می‌شود.

اشجری با اشاره به راه‌اندازی کاروان پیاده مرقد امام(ره) از گیلان، خاطرنشان کرد: به مناسبت بیست‌وهفتمین سالگرد ارتحال امام(ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد ماه پایگاه‌های مجازی تشکل‌های دانشجویی استان فعال می‌شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از تهیه، تولید و توزیع نرم‌افزار چندرسانه‌ای با موضوع «امام خمینی(ره) و استکبارشناسی» توسط بسیج دانشجویی استان خبر داد و یادآور شد: نمایشگاه کتاب با محوریت آثار حضرت امام(ره) در گیلان دایر می‌شود.

وی با بیان اینکه حسینیه‌های شاهد و ایثار به مناسبت بیست‌وهفتمین سالگرد ارتحال امام(ره) در گیلان فعال می‌شوند، اظهار کرد: سایت بنیاد شهید و امور جانبازان استان با موضوع ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه فعال می‌شود.

اشجری خواستار بازبینی و بازنگری نگاه امام(ره) به استکبار جهانی به‌ویژه آمریکای جهانخوار و روباره مکار انگلیس و دولت‌های مستکبر در ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه شد و بیان کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌ها به‌ویژه برای نوجوانان و جوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان حائز اهمیت است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *