به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام رضا؛قانع011

شمال ما: به مناسبت فرا رسیدن خجسته میلاد امام هشتم شیعیان جهان حضرت امام رضا دو برنامه‌محوری با هدف ایجاد فضای معنوی در رشت برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ایلنا، علیرضا قانع مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت امروز در جلسه مدیران این شهرداری بیان کرد: روز ۲۱ مرداد ماه مراسم استقبال از خدام حرم رضوی در پیاده‌راه فرهنگی هسته‌ی مرکزی شهر رشت با حضور شهردار و اعضای محترم شورا و دیگر مدیران شهری و مردم خداجوی رشت برگزار خواهد شد و استقبال‌کنندگان از میدان شهرداری تا بقعه‌ی خواهر امام(س) رشت این خدام را همراهی کرده و پرچم حرم امام رضا(ع) را به دست گرفته و مشایعت خواهند کرد.

قانع گفت: در شب میلاد حضرت امام رضا(ع) هم مراسم جشن در پیاده‌راه فرهنگی رشت با حضور شهردار، اعضای شورا، مدیران شهری و مقامات و مسئولان استان و همچنین شهروندان برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: این مراسم با سخنرانی، مولودی‌خوانی، اجرای مسابقه و اهدای جوایز، شعرخوانی، اجرای موسیقی زنده و… همراه است که امیدواریم بتوانیم در شب میلاد آقا علی بن موسی‌رضا(ع) با ایجاد فضای پرنشاط شبی خاطره‌انگیز برای شهروندان رشت فراهم کنیم.

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت در پایان خاطر نشان کرد: این برنامه‌ها با هدف ایجاد فضای معنوی و در عین حال پرنشاط و شاداب برای شهروندان رشت برگزار می‌شود. ایجاد فضای پرنشاط شبی خاطره‌انگیز برای شهروندان رشت فراهم کنیم.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *