امروز ساعت 20 و 30 دقیقه؛المپیک ۹۱

شمال ما: سرپرست هیأت ورزش‌های همگانی گیلان از برگزاری دوی المپیک همزمان با هفته المپیک در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) در شهر رشت خبر داد.

 

به گزارش فارس، مریم بخشی پیش از ظهر امروز در جلسه ورزش و جوانان گیلان با اشاره به آغاز برنامه‌های هفته المپیک از ۲۴ تیرماه جاری در استان اظهار کرد: همگانی کردن ورزش از رسالت‌های هیأت ورزش‌های همگانی در گیلان است.

وی به برگزاری جشنواره همگانی المپیک در رشته ایروبیک حرفه‌ای آقایان در ۱۸ تیرماه جاری در ساحل امین‌آباد رشت اشاره کرد و افزود: ورزش سالمندان، فریزبی، ورزش‌های رزمی و … از برنامه‌های اجرایی در جشنواره مذکور بود.

سرپرست هیأت ورزش‌های همگانی گیلان با بیان اینکه المپیک و معلولان، جانبازان و ایثارگران در ۲۴ تیرماه جاری در چابکسر برگزار شده است، تصریح کرد: روز گذشته برنامه المپیک و طبیعت با کوه‌روی خانوادگی در منطقه قلعه‌رودخان فومن برگزار شده است.

بخشی از اجرای برنامه المپیک و کودکان در ۲۵ تیرماه جاری در گیلان خبر داد و بیان کرد: بازی‌های ورزش کودکان در منطقه آزاد انزلی برگزار شده است.

وی به برگزاری دوی المپیک به منظور دو و نرمش آقایان در مجموعه ورزشی یادگام امام (ره) اشاره کرد و گفت: امروز ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه برنامه مذکور برگزار می‌شود.

سرپرست هیأت ورزش همگانی گیلان با اشاره به برگزاری المپیک و جوانان همراه با ورزش صبحگاهی در پارک‌ها و بوستان‌ها در ۲۸ تیرماه جاری است، خاطرنشان کرد: پارک توحید گلسار در رشت برای المپیک و جوانان برنامه‌ریزی شده است.

بخشی به برگزاری المپیک بانوان در ۲۹ تیرماه جاری در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: ساعت ۹ صبح روز مذکور دو و نرمش بانوان در پارک بانوان منظریه شهر رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه المپیک و سالمندان در سی‌ام تیرماه جاری در گیلان برگزار می‌شود، اظهار کرد: ساعت ۲۰ تا ۲۲ ورزش‌های سالمندان در پیست ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

سرپرست هیأت ورزش‌های همگانی گیلان به برگزاری هفته المپیک از روز شنبه تا جمعه اشاره کرد و گفت: برگزاری ورزش‌ها و برنامه‌های همگانی طبق اعلام هر کدام از شهرستان‌ها در استان برگزار می‌شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *