رئیس روابط عمومی بنیاد شهید گیلان خبر داد؛ایوبی 011

شمال ما: رئیس روابط عمومی بنیاد شهید گیلان از برگزاری دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر در حوزه ایثار و شهادت خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار ۲۶ تیر ۹۵ است.

ایوبی، رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به اعلام فراخوان دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر در حوزه ایثار و شهادت، گفت: تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تحقق پیشرفت‌‌های چشمگیر در عرصه ترویج این فرهنگ والا، با همراهی، همفکری و نقدهای سازنده رسانه‌ها برای تنویر افکار عمومی و همچنین اصلاح برنامه‌ها، امکان‌پذیر بوده و ادامه این راه برای به ثمر نشستن سیاست‌ها و برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران نیازمند تلاش موثر رسانه‌ها است.
وی خاطرنشان کرد: مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های بی شائبه اصحاب رسانه و نیز شناسایی نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های خبری و اطلاع‌رسانی، دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر حوزه ایثار و شهادت را در دو بخش سراسری و استانی برگزار می‌کند.
ایوبی زمینه‌سازی جهت تقویت روند هم‌اندیشی و همکاری فعالان رسانه‌ای و بنیاد شهید و امور ایثارگران، تبادل تجربیات و تلاش مشترک برای رفع موانع، توسعه همکاری و تقویت تعاملات دو سویه موثر برای دستیابی به یک گفتمان رسانه‌ای عمیق، پایدار، اثربخش و منطبق بر اقتضائات امروز را از جمله اهداف برگزای این جشنواره عنوان کرد.
رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان اظهار کرد: بازشناسی، معرفی و تقدیر از موفق‌ترین فعالان حوزه ایثار و شهادت، شناسایی، معرفی و الگوسازی از بهترین مصادیق فعالیت خلاق، مبتکرانه، موفق، پرمخاطب، پرمحتوا، جذاب و ماندگار در عرصه فعالیت‌های رسانه‌ای مرتبط با ایثار و شهادت، افزایش انگیزه در خبرنگاران و اصحاب رسانه برای فعالیت و تعامل گسترده‌تر در حوزه ایثار و شهادت از دیگر اهداف این جشنواره است.
وی با بیان اینکه این جشنواره در بخش خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری، مطبوعات، سیمای جمهوری اسلامی ایران و صدای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود، افزود: خبر، گزارش خبری مکتوب در خبرگزاری‌ها و مطبوعات و یا گزارش‌های خبری که به صورت صوتی – تصویری از صدا یا سیمای جمهوری اسلامی پخش شده است و مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس خبری و برنامه تولیدی در صدا یا سیما موضوعات قابل بررسی در این دوره از جشنواره هستند.
ایوبی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در جشنواره باید عضو یکی از رسانه‌های معتبر و رسمی کشور و یا استان باشد؛ کلیه خبرنگاران و اصحاب رسانه که در سال ۱۳۹۴ درخصوص فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و حوزه ایثار و شهادت فعالیت کرده باشند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. آثار رسانه‌های سراسری و استانی به صورت جداگانه بررسی خواهند شد.
رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان یادآور شد: ثبت‌نام در این جشنواره به صورت اینترنتی بوده و شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به لینک جشنواره به آدرس jashnvareh.hayat.ir/jashnvare   و تکمیل دقیق فرم، در دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر در حوزه ایثار و شهادت ثبت نام کنند.
وی با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره در تاریخ ۱۸ مردادماه جاری برگزار می‌شود، گفت: آخرین مهلت دریافت آثار و تکمیل فرم ثبت نام در جشنواره ۲۶ تیر ۹۵ است.

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *