مسئول روابط عمومی ارشاد اسلامی گیلان خبر داد؛مصفا011

شمال ما: مسئول روابط عمومی ارشاد اسلامی گیلان از برپایی نمایشگاه پوستر «قدس، قرآن، پیروزی» بمناسبت روز قدس در ١۶ شهرستان استان خبر داد.

قاسم مصفا، مسئول روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در گفت‌وگو با ایسنا، از برپایی نمایشگاه پوستر «قدس، قرآن، پیروزی» بمناسبت روز قدس در ١۶ شهرستان استان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه شامل ٢٠ قطعه پوستر در ابعاد ٣۵ در ۵٠ سانتی‌متر است که عناوینی چون «مبارزه با طاغوت ضامن عزت و کرامت اسلامی و انسانی»، «رمز پیروزی»، «نفی معبودهای شیطانی»، «جنگ با سران کفر»، «کشتار بی گناهان»، «صف ایمان و نفاق»، «مقاومت، زیربنای پیروزی» و «بشارت پیروزی» را در بر دارد.

وی ادامه داد: «قتل هر بی گناه کشتار بشریت است»، «وجوب دشمنی با دشمنان خدا»، «تغییر حال برای تغییر سرنوشت»، «بیداری امت، وحدت اسلامی»، «رد سلطه کافران»، «قیام برای خدا»، «سخت‌گیری بر کافران و مهربانی با مومنان»، «مستضعفان وارثان زمینند»، «دشمنان خدا هیچند»، «باطل رفتنی است» و «حزب خدا پیروزمندانند» از دیگر عناوین این مجموعه نمایشگاهی است.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تصریح کرد: این مجموعه نمایشگاهی در اختیار ادارات شانزده‌گانه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قرار داده شده است تا در هفته پایانی ماه مبارک رمضان در نگارخانه‌ها و اماکن فرهنگی موجود به نمایش گذاشته شود.

مصفا متذکر شد: نمایشگاه مذکور با همکاری جمعیت دفاع از ملت فلسطین(دفتر گیلان) در سطح استان برگزار می‌شود


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *