مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت خبر داد:فاطمه قدیمی 013

شمال ما: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت از برپایی نمایشگاه فروش خیریه آثار هنری در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر با حضور مهتاب کرامتی سفیر یونیسف و هنرمند کشورمان خبر داد.

 

فاطمه قدیمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نمایشگاه و فروش مجسمه و سفال به ابتکار شهرداری کلانشهر رشت برای کمک به پرورشگاه مژدهی فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در بافت فرهنگی تاریخی مرکزی شهر رشت، ابتدای خیابان سعدی ، جنب ساختمان خانه فرهنگ و هنر به معرض نمایش و فروش گذاشته می شود.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه که به همت مرکز خلاقیت و نوآوری شهر خلاق رشت برگزار می‌ شود، آثاری از کارگاه آموزشی نادره حکیم ‌الهی ، سنگ‌ تراش و سفالکار به فروش گذاشته می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی سفال برگزار شده از سوی حکیم الهی در ماه گذشته تصریح کرد: آثار خلق شده در آن کارگاه همراه با کارهایی از این هنرمند، به معرض نمایش و فروش گذاشته می شود.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: حکیم ‌الهی ، هنرمند سنگ‌ تراش مادر ترانه علیدوستی بازیگر موفق سینمای ایران است که از دو سال پیش در گیلان زندگی می‌کند.
مرکز خلاقیت و نوآوری شهر خلاق رشت پس از ثبت شهر رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی یونسکو با هدف توسعه فعالیت های نوآورانه و خلاقانه شهری و شهروندی ، هشتم اسفندماه سال ۹۴ افتتاح شد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *