در حاشیه تجمع اعتراض آمیز معلمان پیش‌دبستانی؛استانداری گیلان15

شمال ما: مأموران انتظامات استانداری گیلان ظهر امروز ضمن برخورد زشت با خبرنگار ۸دی، خواستار پاک کردن محتوای دوربین خبرنگاری وی شدند.

به گزارش ۸دی، در تجمع اعتراض آمیز ظهر امروز معلمان پیش دبستانی آموزش و پرورش استان در مقابل ساختمان استانداری در رشت، مسئولان انتظامات استانداری گیلان خواستار پایان تجمع مربیان پیش دبستانی در مقابل این ساختمان شدند و پلاکارد نوشته‌های این معلمان معترض را جمع‌آوری کردند.

در زمان جمع آوری این پلاکاردها خبرنگار پایگاه خبری ۸ دی براساس رسالت قانونی خود اقدام به تصویربرداری از این اقدام کرد تا صدای اعتراض معلمان زحمتکشی را که با مهر و محبتشان به کودکان این مرز بوم تعلیم و تربیت می‌دهند به گوش مسئولان به خواب رفته برساند اما این اقدام قانونی خبرنگار این پایگاه، با اعتراض تند ماموران انتظامات استانداری مواجه شد.

یک فرد هجوم برنده به خبرنگار ۸دی که خود را مأمور اطلاعات معرفی کرد بدون توجه به ارایه‌ی کارت خبرنگاری از سوی خبرنگار ۸دی به سمت وی حمله ور شد و با بی شرمی در حضور معلمان معترض سعی کرد دوربین بانوی خبرنگار ۸دی را توقیف کند و به هر طریقی این خبرنگار را از ادامه‌ی کار باز دارد و حتی خواستار پاک کردن محتوای دوربین خبرنگاری وی شد.

این قائله به اینجا ختم نشد و ماموران نیروی انتظامی مستقر در این محل نیز بجای حمایت از خبرنگار در حین انجام مأموریت قانونی خود، وی را به داخل یک خودروی مستقر در محل هدایت کردند.

این قائله در پایان با اعتراض معلمان معرض نسبت به رفتار ناشایست مامور انتظامات استانداری با خبرنگار ۸دی و میانجی گری نیروی انتظامی خاتمه پیدا کرد.

.

انتهای پیام/


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *