مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان:عزت الله معتمد ۰۱۳

شمال ما: مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: برخی در متن انقلاب اسلامی هستند اما جمهوری منهای اسلام را دنبال می‌کنند.

 به گزارش فارس، حجت‌الاسلام عزت‌الله معتمد، عصر امروز در جمع مدیران سپاه ناحیه این شهر با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، اظهار کرد: بر اساس اندیشه مهدویتِ امام(ره)، انقلاب اسلامی پیوند و اتصال بین قیام حسین بن علی(ع) و قیام حضرت ولی‌عصر(عج) است.

وی با بیان اینکه امام(ره) حفظ انقلاب را واجب و اهمیت انقلاب اسلامی را از نماز بیشتر می‌داند، افزود: اصل مهم، حفظ انقلاب است بنابراین برنامه هسته‌ای، غنی‌سازی اورانیوم و برنامه دفاع موشکی نیز واجب می‌شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان حاکمیت جهانی دین و آیین دین را یک اندیشه و بینش قرآنی و توحیدی دانست و گفت: متولی تحقق این حاکمیت جهانی، انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: قلمرو انقلاب برای زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) تمام جهان و بشریت است.

معتمد رسالت تمام انبیاء و رهبران الهی نجات جامعه بشری از اسارت و بردگی عنوان کرد و افزود: قلمرو و محدوده مداخله انقلاب اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) همه جهان و بشریت است.

وی جهانی شدن را با جهانی‌سازی متفاوت دانست و تصریح کرد: جهانی‌سازی یک فریب و نیرنگ بوده و استکبار جهانی به دنبال تسلط نظام سلطه و سرمایه بر عالم و تداوم غارتگری منابع و منافع جوامع بشری است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان نابودی طاغوت و مستکبران را سنت الهی و اراده قطعی خداوند دانست و گفت: وعده حاکمیت جهانی اهل ایمان و تقواپیشگان وعده تخلف ناپذیر الهی است.

وی با اشاره به اینکه مسلمانان باید از ایمان واقعی برخوردار باشند، ادامه داد: مسلمانان در دفاع از اصول و ارزش‌ها از ایستادگی و مقاومت در مسیر زمینه‌سازی ظهور و قیام حضرت مهدی موعود(عج) غافل نشوند.

معتمد با بیان اینکه قیام حضرت حجت(عج) برای اقامه عدل و امنیت اخلاقی و معنوی است، افزود: کارگزاران و مسؤولان نظام اسلامی باید تمام برنامه‌ها، عملکرد و سیاست‌های خود را بر اساس مفاهیم عدالت‌خواهی و مقاوم سازی جامعه و امنیت و اخلاق منطبق کنند.

وی به مولفه‌های مهم سیاست و عملکردهایی که مسؤولان نظام باید به آنها عامل و مقید باشند اشاره کرد و افزود: این مولفه‌ها که در کلام امام راحل ذکر شده، شامل عدالت‌خواهی، ظلم و استکبار ستیزی است.

این مسؤول مقاومت و ایستادگی در دفاع از جبهه حق، اعتماد و اطمینان به ولی امر مسلمین، تبعیت بی‌چون و چرا از ولایت فقیه، توسعه و ترویج حاکمیت امنیت اخلاقی، معنوی و فرهنگی را از دیگر مولفه‌های مذکور عنوان کرد.

وی عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و تقویت ایمان و باورهای مردم را از شاخص‌های امنیت اخلاقی و ایمانی ذکر کرد.

معتمد ادامه داد: برگزاری کنسرت‌های آنچنانی مضر و مخل امنیت اخلاقی و دینی بوده و تضعیف سپاه، نیروی انتظامی و بسیج، تضعیف زیرساخت‌های امنیت اخلاقی، معنوی و ایمانی است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: مردم با کسانی که با برگزاری کنسرت‌هایی زمینه فساد و معصیت را فراهم می‌کنند مخالف هستند.

وی با اشاره به اینکه کسی با هنر و موسیقی ملی و سنتی مخالف نیست، یادآور شد: موسیقی و هنر را از معصیت و ناپاکی مبرا می‌دانند اما با کنسرت‌های آلوده به گناه و معصیت مخالف هستند.

معتمد با اشاره به انحراف و تحریف در فرهنگ مهدویت اظهار کرد: امروز کسانی که از روی کج‌فهمی و انحراف و یا غرض‌ورزی، فرهنگ انتظار و مهدویت را تحریف می‌کنند و خود را سرگرم دعای فرج کرده و تنها دعا و توسل را تکلیف شرعی می‌دانند و به تحولات جامعه و امور مسلمین اهتمام ندارند گرفتار انحراف از معارف اسلامی هستند.

وی افزود: کسانی که امر به معروف و نهی از منکر را ترک می‌کنند و می‌گویند دنیا باید آکنده از گناه و معصیت شود تا زمینه ظهور مهیا شود، اینها به نوعی کج‌فهمی و انحراف از معارف اسلامی گرفتار شده‌اند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به جریان بدلی در کشور در دوران انقلاب، اظهار کرد: در سال‌های سخت انقلاب یک عده با چنین تفکری امور کشور را قبضه کردند و اگر امام(ره) به داد انقلاب نمی‌رسید، همین آقایان انقلاب و کشور را به دامن آمریکا سوق می‌دادند.

وی افزود: چنین افرادی اگر چه در نقاب خودی و مسلمان بودند، اما عامل بیگانه و سرباز استکبار بودند و امروز نیز به عنوان سرشاخه دشمن در داخل کشور عمل می‌کنند.

معتمد با انتقاد از عدم همراهی برخی خواص در جریان انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: کسانی که ادعا می‌کنند با امام(ره) بودند و سابقه انقلابی‌گری دارند چرا در چنین حوادث و رخدادهایی مرز دوستی و دشمنی خود را با مخالفان و منافقان مشخص نمی ‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی در متن انقلاب اسلامی هستند اما جمهوری منهای اسلام را دنبال می‌کنند، متذکر شد: برخی از آنها امروز سنگ رابطه و مذاکره با آمریکا را به سینه می‌زنند و تصور می‌کنند برقراری رابطه با آمریکا به معنای ختم انقلاب اسلامی است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه برجام بهانه‌ای بیش نیست و فرجام ندارد، یادآور شد: عناصری از همین جریان بدلی امروز می‌خواهند نظام اسلامی را از طریق قانون و پارلمان و با ابراز عقلانیت غیر وحیانی و با گره زدن معیشت مردم به ارتباط با آمریکا سرنگون کنند.

وی متذکر شد: این عناصر بدانند که به تعبیر امام(ره) ملت ما تحمل گرسنگی و تشنگی را دارند اما تحمل ضربه زدن به اصول انقلاب و شکست انقلاب را هرگز ندارند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *