درسال 93؛مصفا011

شمال ما: روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان روابط عمومی برتر سال ۹۳ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، طی ارزیابی صورت گرفته از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سال ۱۳۹۳، روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان روابط عمومی برتر این وزارتخانه معرفی شد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر ساله به ارزیابی عملکرد یک ساله روابط عمومی های ادارات تابعه این وزارتخانه در دو بخش پرتال و خبر می پردازد.

بنا بر این گزارش، طی آخرین ارزیابی انجام شده در بخش پرتال، استان گیلان به همراه استان های خراسان رضوی، فارس و یزد با کسب نمره ۱۰۰ به عنوان برترین پرتال های استانی شناخته شدند.

همچنین پرتال اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان پربازدیدترین زیرپرتال استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناخته شد.

در بخش عملکرد خبری نیز استان گیلان در کنار استان های قم، فارس و ایلام به عنوان روابط عمومی برتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.

شایان ذکر است که روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در سال گذشته ۱۴۹۹ خبر در پرتال خود منتشر نمود که در این بخش نیز پس از استان های تهران و یزد، رتبه سوم را کسب نمود.

روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در سال گذشته جهت اطلاع رسانی سریعتر و بهتر فعالیت های این اداره‌کل، اقدام به راه اندازی ۱۶ پرتال خبری برای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها نمود.

راه اندازی بانک اطلاعات اصحاب فرهنگ و هنر در پرتال اطلاع رسانی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ساخت نرم افزار خاتم آن لاین بر روی بستر اندروید جهت اطلاع رسانی برنامه های هنری و فرهنگی و ایجاد کانال رسمی در سایت آپارات از دیگر اقدامات این روابط عمومی در سال گذشته بود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *