مادر شهید جاوید الاثر:شهید 052

مادر شهید جاوید الاثر گفت: وقتی شنیدم سه شهید گمنام را می‌خواهند در صومعه‌سرا تشییع و تدفین کنند با خودم عهد بستم که برایشان مادری مهربان باشم…

شمال ما:

 

برای شهدای گمنام مادری مهربان خواهم بود
مادر شهید جاوید الاثر ایرج صفری پور با بیان اینکه فرزندش در سن ۱۲ سالگی به شهادت رسید، اظهار کرد: وقتی شنیدم سه شهید گمنام را می‌خواهند در صومعه‌سرا تشییع و تدفین کنند با خودم عهد بستم که برایشان مادری مهربان باشم.
وی افزود: حال که بعد از گذشت بالغ بر ۳۳ سال هنوز فرزندم به آغوشم برنگشته است پس این شهدا را فرزند خود می دانم و برایشان مادری می کنم و هر هفته بر سر مزارشان می‌روم.
هیچگاه از اینکه فرزندم به آغوشم برنگشت شکایتی نکردم
مادر شهید جاویدالاثر غلامحسین نعیمی با بیان اینکه خوشحالم هدیه ای به این انقلاب تقدیم کرده ام، گفت: هیچگاه از اینکه فرزندم به آغوشم برنگشت شکایتی نکردم زیرا سبب سربلندی من است که خدا از من هدیه ای قبول کرده است.
وی با بیان اینکه این انقلاب به آسانی به دست نیامده، تصریح کرد: مذاکره کنندگان باید بدانند اگر خون جوانان ما را پایمال کنند قطعا آنها را نخواهیم بخشید و نفرین ما دامنشان را خواهد گرفت.
مادر شهید نعیمی خاطرنشان کرد: از اینکه سه شهید گمنام به این شهرستان می آیند سبب خوشحالی مادران شهدا و به خصوص مادران شهدای جاویدالاثر است.
از شهدا می‌خواهم فرزندم را به آغوشم بازگردانند
مادر شهید جاویدالاثر وحید سیما با بیان اینکه شهیدش بسیار مومن و با خدا و اهل مسجد بود، اظهار کرد: وحید کم نظیر و بهترین فرزندم بود سخنان دوستان و اطرافیان او بهترین شاهد بر این ادعاست.
وی با بیان اینکه شب و روز آروزی دیدن فرزندم را دارم، افزود: از شهدای گمنامی که به این شهرستان می‌آیند می خواهم فرزندم را به آغوشم بازگردانند.
مادر شهید سیما گفت: با آمدن دوباره شهدا به این شهرستان خونم به خروش آمده که چرا نباید یکی از این شهدا فرزندم باشد.

 

منبع: وارن نیوز

 

.

.

.

.

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *