رئیس شورای اسلامی شهر رشت:رفیعی011

شمال ما: رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: برای حضور گردشگران طی تعطیلات عید فطر در رشت به خوبی برنامه‌ریزی نشد که این موضوع اشتباه بزرگی بود.

 

محمدعلی رفیعی‌نوده امروز در گفت‌وگویی از عدم برنامه‌ریزی مناسب برای حضور گردشگران در عید فطر در گیلان ابراز گله کرد.

وی با بیان اینکه در تعطیلات عید فطر امسال مهمانان زیادی وارد گیلان و رشت شدند، تصریح کرد: این یک موقعیت خوب بود، اما به دلیل عدم برنامه‌ریزی مناسب نتوانستیم آنگونه که باید از حضور گردشگران برای توسعه صنعت گردشگری استفاده کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه مسئله مذکور مورد انتقاد استاندار گیلان نیز واقع شده بود، افزود: امیدواریم بتوانیم شرایطی ایجاد کنیم تا از صنعت گردشگری برای منافع اقتصادی به خوبی بهره‌مند شویم.

وی فراهم شدن زیرساخت‌های صنعت گردشگری را در ماندگاری بیشتر گردشگران و توسعه این صنعت تاثیرگذار دانست.

رفیعی‌نوده یادآور شد: برای حضور گردشگران طی تعطیلات عید فطر در رشت به خوبی برنامه‌ریزی نشد و این موضوع اشتباه بزرگی بود.

وی با تصریح بر اینکه برنامه‌ریزی برای توسعه صنعت گردشگری در گیلان امری ضروری است، افزود: گیلان استان گردشگری بوده و باید در زمینه توسعه این صنعت تلاش شود.

این مسؤول به حضور شهردار رشت به منظور پاسخگویی به پرسش‌های اعضای شورا در صحن این پارلمان محلی اشاره کرد و یادآور شد: شهردار پاسخ پرسش‌ها را به صورت مکتوب ارائه کرده و اعضای شورا می‌توانند آن را مطالعه کنند.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *