صاحب مقصودی
صاحب مقصودی 012

شمال ما: حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی این روزها به شدت فوتبالی شده و ظاهرا با خودش عهد کرده تا ملوان را به سر منزل مقصود (خودش) نرساند دست از پای ننشیند. وی حتی تا کنون چندین جلسه مهم در ارتباط با واگذاری ملوان با مجمع نمایندگان استان، استاندار گیلان و معاونان شان و همچنین با دکتر نوبخت در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار کرده است و مدام تاکید می کند ملوان باید به بخش آزاد!!! منتقل شود.

این درحالیست که سیروس محجوب مالک فعلی ملوان اگرچه در اوضاع نابه سامان گذشته چندین بار خیال واگذاری به سرش زده بود، اما اکنون با موفقیتهای نسبی که با فیروز کریمی بدست آورده از لاک فروش بیرون آمده و حتی با کریمی با رقمی معادل چهار میلیارد تومان قراردادی سه چهار ساله بسته است.

ولی خسته بند چشم و گوشش را روی حرفهای امروز آقای مالک بسته و مصر هست طبق اظهارات محجوب در ماه های گذشته وظیفه دارد ملوان را منتقل کند آن هم به بخش آزاد!!!

حالا این بخش آزاد هم خود سئوالی اساسی است، آیا منظور آقای نماینده از بخش آزاد همان منطقه آزاد است یا بخش خصوصی دیگری را مدنظر دارد؟ به هرحال ملوان در 44 ماهی که زیر نظر منطقه آزاد در فاصله سالهای 87 تا 90 بوده است خاطرات خوبی در اذهان انزلی چی ها بجا گذاشته، از نایب قهرمانی در جام حذفی کشور گرفته تا رتبه های تک رقمی در لیگ و پرداخت های به موقع به بازیکنان و مربیان و حتی بازسازی چمن وارفته ورزشگاه پیر تختی انزلی؛

همه این تلاشهای آقای نماینده در حالی صورت می گیرد که روح مدیران منطقه آزاد انزلی از چنین انتقالی – لااقل تا امروز – خبر ندارد، از این رو به جناب خسته بند باید گفت اگر قرار است بخش خصوصی دیگری پا به عرصه انزلی بگذارد مگر همین سیروس محجوب شما چه ایرادی دارد؟

منبع: روزنامه معین؛ صاحب مقصودی


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “بخش آزاد یا منطقه آزاد؟”

  1. samakchi می‌گه:

    shoma adres telefon ya emaili az in aghay nevisande darid aghay shomale ma?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *