كاپيتان داماش گيلان:داماش گیلان ۹۱

شمال ما: کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان گفت: در دیدار برابر آلومینیوم هرمزگان ، با کسب یک نتیجه خوب پیروز شدیم.

 

مصطفی حاجتی روز سه شنبه در مورد دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان در گفت و گو با ایرنا افزود: خوشبختانه توانستیم برابر آلومینیوم هرمزگان به یک پیروزی قاطع دست یابیم و سه امتیاز کسب کنیم .
وی اظهار کرد : از این بابت بسیار خوشحال هستم و خدا را شکر می کنم که توانستیم در این دیدار توانایی های خود را نشان دهیم و خوشبختانه با ارائه و انجام یک بازی هماهنگ ، به یک پیروزی پر گل دست یافتیم .
وی ادامه داد : البته بازی بسیار سخت بود چون هر دو تیم داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان به دنبال کسب سه امتیاز بودند و این امر باعث شد تا هر دو تیم هجومی بازی کنند که این امر بر زیبایی این دیدار افزود .
کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان بیان کرد : البته هدف ما این است که در بازی های آینده نیز همین روند را ادامه دهیم چون با توجه به شرایط تیم ما در جدول رده بندی ، تمام بازی ها برای ما حساس است و باید امتیازات لازم را کسب کنیم تا شانس ماندن در لیگ را داشته باشیم .
تیم های فوتبال داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان عصر دوشنبه در هفته سی و سوم از رقابت ها فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داماش با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) ۲۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *