سرمربی داماش گیلان:مجید جهانپور ۰۱۵

شمال ما: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: با عزم جمعی پا به مسابقات سالجاری می گذاریم.

مجید جهانپور در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه هشت مسابقه از رقابت های لیگ دسته اول باقی مانده ، بازیکنان و کادرفنی تیم داماش گیلان با عزم جمعی وارد این رقابت ها می شوند .
وی اظهار کرد : با توجه به این امر ، امیدواریم که در دیدار برابر تیم فوتبال مس رفسنجان نیز به برتری برسیم تا بتوانیم رقابت های سال جاری را با پیروزی آغاز کنیم و با روحیه خوب به استقبال سایر دیدارها برویم .
وی ادامه داد : البته مس رفسنجان یکی از تیم های قدرتمند در لیگ دسته اول محسوب می شود و هم اینک نیز جایگاه مناسبی در جدول رده بندی دارد و بازی با این تیم نیز سخت و مشکل است اما هدف ما پیروزی در این دیدار خانگی است .
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان بیان کرد : با توجه به اینکه مهدی زاده، علیرضا محمدی و محمدرضا مهدوی سه بازیکن کلیدی و ثابت تیم داماش گیلان مصدوم هستند، اما سایر بازیکنان آماده دیدار با تیم مس رفسنجان و مصمم به پیروزی در دیدار برابر این تیم هستند .
مجید جهانپور خاطرنشان کرد : امیدواریم که در دیدار برابر مس رفسنجان با حمایت طرفداران خود و با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند به پیروزی برسیم تا عیدی خوبی به طرفداران خونگرم داماش بدهیم .
وی در ادامه گفت : با وجود مشکلاتی که داریم ، هدف همه بازیکنان و کادرفنی تیم داماش گیلان این است که بتوانیم در دیدارهای باقی مانده از رقابت های لیگ دسته اول نتایج خوبی کسب کنیم تا در این مسابقات ماندگار شویم .
تیم های فوتبال داماش گیلان و مس رفسنجان در هفته سی و یکم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، عصر دوشنبه هفته جاری نهم فروردین ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار می گیرند.
هم اکنون تا پایان هفته سی ام رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم فوتبال مس رفسنجان با کسب ۴۳ امتیاز در مکان هفتم و داماش گیلان با کسب ۳۲ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند .
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه های کشور جام آزادگان، ۲۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *