رئیس هیات تیراندازی استان گیلان:تیراندازی ۰۱۱

شمال ما: بانوی تیرانداز استان گیلان عنوان نایب قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

 

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان روز یکشنبه گفت : در پایان بیست و پنجمین مرحله رقابتهای تیراندازی قهرمانی بانوان کشور که در کرمانشاه جریان داشت ، زینب طوماری از گیلان موفق شد عنوان نایب قهرمانی را کسب کند .
باب الله زارع در گفت و گو با ایرنا افزود : این بانوی ورزشکار شایسته گیلانی در جریان این رقابتها ، در رشته تپانچه بادی به مصاف حریفان خود رفت که در نهایت مقام ارزشمند نایب قهرمانی را کسب کرد.
وی اظهار کرد: این در حالی است که زینب طوماری از گیلان در رقابتی حساس و نزدیک و با اختلافی اندک پس از بهناز غلامی از تهران ، در جایگاه دوم قرار گرفت و مدال نقره این دوره از رقابتها را برای گیلان به ارمغان آورد.
وی ادامه داد : بیست و پنجمین مرحله رقابتهای تیراندازی قهرمانی بانوان کشور در پنج مرحله برگزار شد که زینب طوماری از گیلان به همراه هفت ورزشکار برتر این رشته به مرحله نهایی راه یافتند که در نهایت نفرات برتر این مسابقات انتخاب شدند.
رئیس هیات تیراندازی استان گیلان خاطرنشان کرد : در رقابتهای تیراندازی قهرمانی بانوان کشور ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از استانهای مختلف کشور حضور داشتنند که به مدت دو روز در کرمانشاه با هم به رقابت پرداختند.
خبرنگار: سیدحسین مجرد ** انتشار دهنده : نصراله ابراهیمی


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *