مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان:خواهر امام رضا ۰۱۵

شمال ما: مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان گفت:حرم خواهر مطهر امام رضا(ع)رشت،نیازمند نگاه جدی مسئولین در امر بازسازی است.

 

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین عادلی، در جلسه کارگروه بازسازی حرم مطهر فاطمه اخری(س) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ،گفت: امامزادگان سر منشاء معنویات و آرامش روحی هستند و به طبع برکات این امامزادگان فراوان است که ما این توفیق را داریم که در استان گیلان میزبان این بزرگواران هستیم که باید از این ظرفیت بزرگ معنوی استفاده کنیم .

وی افزود:حرم خواهر مطهر امام رضا(ع) رشت،نیازمند نگاه جدی مسئولین دست اندرکار در امر بازسازی پیرامونی این آستان مقدس است .

حجت الاسلام عادلی گفت:یکی از آرزوهای بزرگ مردم شهر رشت این است که روزی این آستان مقدس به لحاظ بعد مکانی از این مهجوریت و غربت درآید و جایی شایسته و بایسته این مکان مقدس در کلانشهر رشت همانند اماکن بزرگ مذهبی که در استان های دیگر قرار دارد باشیم .

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان ادامه داد: اتفاقات عمرانی که در ماه‌های اخیر در حرم مطهر انجام شد باعث خوشحالی مردم و زائرین شد و این امر نشان دهنده این است که مردم خواهان ادامه‌دار بودن پروژه‌های عمرانی و اتمام سریع آن هستند .

دکتر ثابت قدم،شهردار کلانشهر رشت در ادامه این جلسه گفت: بازسازی حرم خواهر مطهر امام رضا(ع) رشت یک کار دلی و معنوی است و به نظرم فعالیت و تلاش در چنین امکانی باقیات صالحات است.

وی همچنین گفت: برای بازسازی پیرامون حرم مطهر و اتصال آن به شبکه‌های پیاده روی طرح‌های ما آماده اجرا است که در چند فاز حرم مطهر خواهر امام رضا(ع) رشت تبدیل به بزرگترین قطب گردشگری مذهبی در شمال کشور خواهد شد .

شهردار کلانشهر رشت همچنین گفت: شهرداری رشت با تمام توان آماده انجام طرح بزرگ تفضیلی حرم با نظارت اوقاف گیلان است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *