عضو شورای اسلامی شهر رشت:رضا رسولی ۰۵۳

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: بازار رشت به لحاظ خدمات ایمنی نیازمند کالبدشکافی است.

 

رضا رسولی عصر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر با اشاره به اینکه چند سالی است که خرید لوازم اتوماتیک برای سازمان آتش‌نشانی در بودجه گنجانده نمی‌شود، اظهار کرد: تاکنون این اقدام به سرانجام نرسیده است.

وی گفت: با آتش‌سوزی که در برج طاووس منطقه آزاد انزلی اتفاق افتاد زنگ خطر برای شهر ما نیز نواخته شد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت به وضعیت ایمنی بازار این شهر اشاره کرد و افزود: حریقی که امروز در بازار رشت به وقوع پیوست این نگرانی را افزایش داد و باید هر چه سریع‌تر برای خرید تجهیزات سازمان آتش‌نشانی وارد عمل شد.

وی با بیان اینکه بازار رشت قلب تپنده این شهر است، تصریح کرد: اگر امروز حریق بازار کنترل نمی‌شد عواقب بسیار بدی به همراه داشت.

رسولی اضافه کرد: در سال‌های اخیر نسبت به کیفیت خدمات در بازار توجه چندانی صورت نگرفته و امروزه نگرانی‌های زیادی در این زمینه وجود دارد.

وی با تصریح بر اینکه توجه به بازار باید در اولویت کاری شهرداری و شورا قرار گیرد؛ خاطرنشان کرد: بازار رشت به لحاظ خدمات ایمنی نیازمند کالبد شکافی است.

این عضو شورای شهر رشت افزود: بازار رشت به لحاظ مشاغل، نوع چیدمان انبارها، کابل‌ها و سیم‌هایی که از طرفین در مسیر آن قرار دارد، از وضعیت بسیار نگران کننده‌ای برخوردار است.

وی از فرماندار رشت خواست در زمینه ایمنی بازار مساعدت لازم را با شهرداری داشته باشد تا مشکلات خدمات ایمنی مربوط به بازار برطرف شود.

رسولی به پیاده راه فرهنگی رشت اشاره کرد و یادآور شد: فرماندار در حوزه مدیریت محتوایی پیاده‌راه فرهنگی شهرداری منطقه و سازمان زیباسازی ورود کند.

وی با بیان اینکه نمای پیاده‌راه فرهنگی به لحاظ تفریح و تفرج مورد پسند نیست، خاطرنشان کرد: برای زیبا شدن پیاده‌راه فرهنگی باید عملیات عمرانی آغاز شود.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *